F. Alonso: mėgstamiausias FOM hobis – leisti mano radijo pokalbius

0
fernando alonso mclaren

Fernando Alonso sako, kad jį siutina, jog FOM pasirinko ispaną, kaip savo hobį ir nuolat per televiziją transliuoja jo radijo pokalbius su komanda.

Šis komentaras atsirado po kvalifikacijos Vengrijoje, kai ispanas antroje jos dalyje kalbėjosi su savo komanda. Radijo žinutės dabar yra atviros pasauliui ir televizijos režisieriai nuolat transliuoja inžinierių ir lenktynininkų pokalbius.

Reklama

Tačiau du kartus pasaulio čempionas įsitikinęs, kad FOM leidžia jo radijo žinutes daug dažniau nei kieno nors kito rikiuotėje.

„FOM pradeda siutinti transliuodami mano radijo pokalbius“, – sakė F. Alonso po kvalifikacijos.

„Nežinau, kokių jie turi problemų, kad nuolat transliuoja mane ir nesuprantu, kas tame buvo nenormalaus, kai diskutavome apie trasą, kai jos sąlygos buvo vis blogesnės.“

„Kai negali pagerinti savo laiko, tu pradedi diskutuoti, kurias padangas geriau pasirinkti ir ar verta atlikti dar vieną važiavimą, ar ne. Manau, kad tai yra jų mėgstamiausias hobis, todėl linkiu jiems sėkmės.“

Šios žinutės buvo ištransliuotos antroje kvalifikacijos dalyje, kai sustiprėjo lietus, o trasa buvo vis lėtesnė. Komanda ispano paklausė, kokias padangas jis norėtų pasirinkti, tarpines lietaus ar pilnai lietaus padangas, tačiau F. Alonso pasirinko trečią variantą.

„Manau, kad turėtume važiuoti į garažą ir pažiūrėti, kaip keisis sąlygos. Su pilnai lietaus padangomis galime važiuoti, tačiau jeigu mes būsime 25 sekundėm lėtesni, tai toks važiavimas bus be jokios prasmės. Mums reikia pagerinti savo 11 poziciją“, – radijo ryšiu sakė ispanas.

Nepaisant visų kilusių problemų, F. Alonso buvo patenkintas savo kvalifikacija ir 11 vieta greičiausiai buvo geriau, nei „McLaren“ tikėjosi.

„Mes nebuvome labai konkurencingi šį savaitgalį, o pirmoje kvalifikacijos dalyje turėjome abejonių, kad nepateksime net į antrą dalį.“

„Dėkojame lietui, kad leido mums pasiekti 11 poziciją, kas yra visai gera vieta ir arti taškų zonos. Startinės pozicijos čia pakankamai svarbios, o mes esame kur kas aukščiau nei tikėjomės būti.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia