F. Alonso juokiasi iš kritikos dėl dalyvavimo Indy 500

6
fernando alonso indy500

Fernando Alonso juokiasi iš Formulės 1 lenktynininkų, kurie kritikuoja ispano sprendimą dalyvauti Indy 500 lenktynėse.

Paskelbus, kad F. Alonso praleis Monako lenktynes ir vietoje jų dalyvaus Indy 500, pasigirdo įvairių nuomonių iš kitų Formulės 1 pilotų, kurie sako, kad jie niekada nepraleistų Monako GP dėl dalyvavimo kitur.

Reklama

Per spaudos konferenciją, kurią surengė IndyCar media komanda, F. Alonso sakė, kad jam nerūpi tokie pareiškimai.

„Mes daug nesikalbame. Tai visai kitas pasaulis ir vienintelis dalykas, kurį aš žinau tikriausiai yra tas pats ką jūs perskaitote, nes aš irgi perskaitau tą patį,“ – juokdamasis apie savo konkurentus kalbėjo ispanas.

„Kai kurie džiaugiasi dėl manęs, džiaugiasi dėl šio sprendimo, jiems smalsu pamatyti kokie konkurencingi mes galime būti, tačiau kai kurie yra nepatenkinti viskuo savo gyvenime. Taigi, tai dar vienas dalykas prie visų jų problemų. Viskas gerai. Manau …. kitas pasaulis!“

F. Alonso savaitgalį pirmą kartą atsisėdo į IndyCar bolido sėdynę, nes dalyvavo susitikime su „Andretti Autosport“ komanda, kuri paruoš bolidą gegužės 28 dienai.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AR
Alfa Romeo
2017 25 balandžio 10:55

Kaip matau, svetainės dizainas pasikeitė.

AR
Alfa Romeo
Reply to  Alfa Romeo
2017 29 balandžio 14:14

Nei patinka nei nepatinka. Normalus. Gal kiek asketiškesnis, švaresnis. Kitaip sakant, pagal visas tas šiandienines tendencijas. Bet tai nebūtinai privalumas, nes dažnai būna, jog tinklalapiai tampa beveidžiai – neturi savo aiškaus identiteto. Tarkim, jeigu vietoje F1news logo atsirastų kas nors kitas – ar vis dar šis tinklalapis būtų atpažįstamas kaip F1news? Arba iš kitos sferos: jeigu nuo automobilio nuėmus emblemą, jis vis dar lieka atpažįstamas? Jo dizainas? Jeigu ne, tai tada jau prasti popieriai, nėra veido. Šitie identifikavimo ir išskirtinumo dalykai yra daugelyje dalykų – tai kuria kažkokią vertę.
Tai tokie tie pamąstymai būtų.

AR
Alfa Romeo
Reply to  Alfa Romeo
2017 29 balandžio 14:51

Na, pripratimo beveik nereikia prie šios aplinkos, nes manau ji jau yra žinoma, patikrinta, patogi ir t.t. Su funkciniais reikalais manau jūs tikrai gerai tvarkotės ir čia nebus bėdų.
Apskritai, įvertinus jūsų galimybes, resursus ir entuziazmą, manau plaukiat labai teisingu kursu. Linkiu augti ir toliau!

evbi
evbi
Admin
2017 25 balandžio 13:29

Ir kokie įspūdžiai? 🙂