F. Alonso išjuokė „Red Bull“, jog šie nenori jo matyti komandoje 2019 m.

0
fernando alonso

Fernando Alonso neatrodo labai susirūpinęs tuo, kad jis nepateko į „Red Bull“ komandos sąrašą, kuriame yra pretendentai užimti vietą 2019 metais.

Po to, kai buvo paskelbta, kad iš komandos traukiasi Danielis Ricciardo, Fernando Alonso buvo minimas,kaip vienas rimčiausių kandidatų užimti poziciją „Red Bull“ ekipoje.

Reklama

Tačiau Christianas Horneris sakė, kad ispanas komandoje sukeltų chaosą, kadangi mato tendencijas, jog jo santykiai su buvusiomis komandomis yra blogi.

Tuo tarpu po naujienos praėjusią savaitę, F. Alonso savo socialiniame tinkle „Twitter“ išjuokė „Red Bull“ komentarus ir pakomentavo: „Tikrai geriausias dalykas, kurį kada nors esu girdėjęs. Tai tikras vasaros hitas“.

Ispano perėjimas į „Red Bull“ buvo daugelio gerbėjų svajonė, tačiau realybė yra tokia, kad nuo kitų metų komanda naudos „Honda“ variklius, su kuriais F. Alonso važiavo praėjusius 4 metus.

Du kartus pasaulio čempiono ateitis Formulėje 1 išlieka nežinoma, kadangi kontraktas su „McLaren“ baigs galioti po šio sezono.

Tačiau šeštadienį socialiniame tinkle ispanas pasidalino žinute, jog rugpjūčio 14 dieną, antradienį, paskelbs kažką svarbaus.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia