E. Gutierrezas prašo komandos labiau eksperimentuoti

2
@Haas F1 Team

[media-credit id=13 align=“aligncenter“ width=“1024″]Haas[/media-credit]

Estebanas Gutierrezas paprašė „Haas“ komandos mąstyti plačiau, po to kai pasirinkta konservatyvi taktika nuvylė Kinijos GP metu.

Reklama

Pirmą kartą šiame sezone „Haas“ komanda nepelnė taškų – E. Gutierrezas finišavo 14, o Romainas Grosjeanas tik 19 vietoje. Tai buvo tikras nusivylimas po sezono starto, kuomet Australijoje prancūzas finišo liniją kirto šeštas, o Bahreine dar vienu laipteliu aukščiau. Po tokio starto amerikiečių komanda turi 18 taškų ir yra 5-oje įskaitos vietoje.

Meksikietis paskatino komandą labiau eksperimentuoti, nes jų turimos techninės galimybės tai leidžia.

„Dar yra daug vietų, kur galėtume padirbėti, to mums ir trūksta – mums reikia daugiau eksperimentuoti, išbandyti įvairius variantus“, – teigė meksikietis.

„Aš manau, kad šiuo metu mūsų darbas vis dar yra per daug konservatyvus. Mes vis dar nežinome savo tikrojo pajėgumo. Tačiau geras dalykas tai, kad mes turime gerą bazę ir kitoms lenktynėms su ja padirbėsime.“

Lenktynininkas teigė, kad daug tikisi iš lenktynių Europoje. „Mes grįšime į Europą, paruošime tinkamai automobilius komandos bazėje, mechanikai galės skirti tam daugiau laiko. O šiuo metu viskas krypsta aukštyn ir žemyn, viskas įtempta, mes vos spėjame su laiku ir komandai tai nėra idealus grafikas. Žinoma, komandos nariai yra pavargę, nes dirbo visus du mėnesius iš eilės. Tai buvo labai, labai sunku jiems. Būnant nauja komanda, kartais atsitinka ir blogų dalykų, tokia jau realybė. Mes to neišvengsime, tačiau mums reikia tinkamai priimti šiuos iššūkius ir tobulėti.“

Reklama
avatar
2 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
2 Komentarų autoriai
credoPraeivis Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Praeivis
Praeivis

Galbūt Ferrari pasiūlė prisukt kranelius, kad nepaleistų variklių dūmais.

credo
credo

galbut,aero plius turbina