E.Gutierrezas atskleidžia Austrijos GP lenktynių aptarimo su komanda detales

0
@HaasF1

@HaasF1

„Haas F1“ komandos lenktynininkas papasakojo, kad Austrijos lenktynių aptarimas buvo labai „karštas“. Estebanas buvo labai nepatenkintas tuo, kaip klojosi jo keletas paskutinių lenktynių.

Reklama

Pirmiausia reikėtų pastebėti, kad jo kolega Romainas Grosjeanas sėkmingai renka taškus ir šiuo metu yra 10 vietoje, o jo dėka komanda tvirtai įsikūrusi 8 konstruktorių įskaitos vietoje, kai tuo tarpu Gutierrezas vis dar neiškovojo nei vieno taško. Meksikietis Austrijoje finišavo 11 pozicijoje ir buvo pirmas neiškovojęs taškų. Visą šį sezoną Estebaną lydi nesėkmės, tačiau, kaip jis sako, pavargo būti kaltinamas dėl taškų bado. Austrijoje jam buvo parinkta bloga starto procedūra, tad nukrito keletu pozicijų žemyn pirmo rato metu, po to buvo sumaišytos padangos turėjusios būti sumontuotos ant Gutierrezo bolido, ši klaida jį privertė stoti du kartus, nors planas buvo užsukti tik 1 kartą į techninio aptarnavimo juostą.

„Austrijoje nutiko du elementarūs dalykai, startas bei strategija, kuri buvo labai paprasta. Aš išsakiau savo nepasitenkinimą žmonėms atsakingiems už šiuos du lenktynių elementus. Labiausiai piktinuosi dėl to, kad mes turėtume būti komanda, kuri pelno taškus su abiem bolidais, ne su vienu, o tokių lenktynių, kur turėjome abu finišuoti taškuose buvo keletas, ne tik Austrija.

Viskas klojasi ne taip, kaip aš norėčiau. Per daug nesėkmių, dar nebuvo nei vieno karto, kai mes atlikome kažką gerai, nors elgėmės teisingai. Tad aš atsisėdau, buvau nusiteikęs pozityviai, žinoma rasti priežastis visada yra labai sunku, bet svarbiausia yra dabartis, būtent dabartis, viską išdėstyti aiškiai, būtent taip viskas ir vyko. Apsvarstyti, o tada rasti sprendimą. Ir visai nesvarbu kas per velnias vyksta, reikia viską išspręsti ir tai turi matytis rezultatuose.

Tai ir yra svarbiausia šiame sporte, viską daryti kaip komanda, aš negaliu būti atsakingas už viską iš eilės. Aš manau, kad kaip pilotas darau viską gerai, aš turiu įtakos priimant lenktynių strategijos sprendimus, tai tiesa, aš esu tas kuris vairuoja, tad startuoti gerai yra mano darbas, tačiau jei bolide yra suvedami blogi nustatymai aš nieko negaliu pakeisti.

Pasitarime buvo visi, Guenther (Steiner-komandos vadovas, red. past.), visi inžinieriai, visi… Viskas labai paprasta, aš nesiruošiu ir nekaltinu nei vieno, tačiau prašau to, kad visi suprastų, kaip svarbu viską atlikti kaip priklauso, ne dėl manęs, o dėl komandos.

Dabar aš manau viskas bus geriau, aš nusiteikęs optimistiškai. Aš žinau kaip susitvarkyti su nesėkmėmis, tad viskas jau praeityje. Visi sutiko su išsakytomis mintimis ir dabar stengiasi dar labiau, labai daug kas daroma kitaip šį savaitgalį, visai kitokios procedūros, dabar stengsimės daryti viską teisingai.“

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie