Dėl variklių tobulinimų lenktynių Formulė 1 gali prarasti gamintoją

0
Cyril Abiteboul

Cyrilas Abiteboulas iš „Renault“ sako, kad dabar vykstančios variklių tobulinimų lenktynės Formulei 1 gali atsiliepti neigiamai – pasitrauks vienas iš gamintojų.

„Honda“ padidino investicijas į variklio kūrimą ir tobulinimą, nes nuo kitų metų jie pradeda dirbti su „Red Bull“.

Jei „Red Bull“ netenkins japonų varikliai jie tikrai netylės, o apie tai garsiai kalbės, o tokia strategija „Honda“ nėra priimtina.

Reklama

Didžiulis investicijų kiekis gąsdina „Renault“.

„Mums čia joks siurprizas, nes jau pernai matėme, kaip „Honda“ tobulėjo“, – sako Cyrilas.

„Jie tris metus turėjo didelių problemų su patikimumu, bet aš puikiai pamenu, kad SPA mes jau galėjome matyti, kad „Honda“ juda pirmyn dėl didelio kalno investicijų.

Jokio stebuklo, kad tai atsiperka, nes mes puikiai žinome, kad Formulėje 1 greitai atsiperka investuojamų pinigų kiekis, o ne tai, kaip tu juos investuoji. Tai mums kelia nerimą.

Mano nuomone tai nėra protinga. Galbūt dabar „Honda“ skina pirmuosius vaisius, tačiau po kažkurio laiko tarpo tokia situacija pradės netenkinti vieno iš keturių gamintojų, kaip viskas tada pasisuks nežinia.

Aš manau, kad F1 negali sau leisti prarasti nei vieno iš jų. Šiuo metu nevyksta pakankamai diskusijų tam, kad suvaldyti tą nekontroliuojamą pinigų leidimą, kuris gali pasirodyti nepagrįstu ilgesniame laikotarpyje.“

Abiteboulas pripažįsta, kad „Honda“ progresas verčia investuoti ir juos.

„Jie yra tame pačiame lygyje kaip ir mes, vien dėl mūsų sprendimo susijusio su C variklio specifikacija. Dėl to mes negalime pro pirštus žiūrėti į kitų metų variklį.

Tuo pačiu metu mes turime galvoti ir apie 2021 variklį, nes mes norime prie jo dirbti kiek įmanoma anksčiau. Kaip visada mes turime ieškoti būdų, kaip suderinti ilgalaikius planus, su trumpalaikiais siekiais.“

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments