Fernando Alonso sako, kad apie 70 procentų „McLaren“ gamyklos darbuotojų savo laiką skiria 2019 sezono bolidui.

„McLaren“ šiemet ir vėl negali pasigirti trokštamais ir prieš sezoną žadėtais rezultatais. Komandos viduje prasidėjo pokyčiai, keičiami lūkesčių nepateisinę vadovai.

Fernando Alonso sako, kad komandos specialistams jau aišku kas negerai su šių metų bolidu, tačiau juos ištaisyti reikės per daug laiko, tad kitų metų bolidas bus kuriamas šiųmečio pagrindu.

Reklama

„Mes labai sunkiai dirbame, kad žinotume visas silpnybes savo bolido“, – sako F. Alonso.

„Mes jau skyrėme 3 ar net keturis penktadienio važiavimus vien tam, kad stebėtume aerodinaminio paketo veiklą. Taip, greičiausiai, pakenkėme savo kvalifikacijoms ar lenktynėms, tačiau dabar mes žinoma visas savo bolido silpnas vietas.

Šiemet bus keletas atnaujinimų, tačiau sakykime taip, kad apie 70% visų resursų skiriama kitų metų bolidui, nes tam ką mes radome ištaisyti reikėtų 3 ar 4 mėnesių darbo vėjo tunelyje, ko gero geriau visą tą laiką skirti dėl kitų metų.

Aš manau, dabar mes turime daug aiškesnį paveikslą, tai yra labai svarbu.“

Ispanas sako, kad jie ir toliau aukos penktadienio važiavimus, tačiau tikisi, kad Vengrijoje jie dirbs truputį įprasčiau lenktynių savaitgaliui.

„Šiam savaitgaliui mes atsivežėme keletą atnaujinimų, tad laiko skirsime ir jų įvertinimui, tikėkimės bent šiek tiek geresnių serialų.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia