Šį savaitgalį Daniilas Kvyatas grįžta į F1, nes komanda norėjo išbandyti Piere Gasly, dabar Kvyatui būtina pasirodyti gerai priešingu atveju tai gali būti paskutinės jo F1 varžybos šiemet

Šiam etape bus ir daugiau pasikeitimų, pavyzdžiui buvęs ruso komandos draugas Carlosas Sainzas jaunesnysis pereina į „Renault“, o ten buvęs Jolyonas Palmeris šiemet daugiau Formulėje 1 nedalyvaus.

Vietoje Carloso Sainzo „Toro Rosso“ komandoje turėjo važiuoti Piere Gasly, kuris lenktyniavo paskutinius etapus vietoje Kvyato.

Reklama

Tačiau prancūzas šį savaitgalį dalyvaus žemesnėje lenktynių serijoje ir ten bandys iškovoti čempiono titulą. Todėl vietoje jo „Toro Rosso“ lenktyniaus Brendonas Hartley.

„Aš turiu tiesiog atlikti savo darbą. Čia (JAV) aš turiu pakankamai motyvuotas ir aš juos noriu išnaudoti maksimaliai gerai. Šiemet man nesisekė visada pasirodyti gerai, tad aš privalau tai ištaisyti – tam progą dar turiu“, – sako Daniilas.

„Kaip ir sakiau, aš noriu lenktyniauti… iš dalies aš nenoriu apsikrauti mintimis apie ateitį, nei tai kas bus ryt, poryt ar po kelių dienų, man reikia susikaupti darbui. Keletą pasikeitimų komandoje jau matome. Aš dabar turiu į viską žiūrėti taip, kad tai yra šansas pasirodyti gerai ir turiu jį išnaudoti visomis išgalėmis – matysime ar man pasiseks“.

Ruso karjera F1 klojasi nelabai sklandžiai, pernai jis važiavo „Red Bull“ komandoje. Visgi po jo namų GP jis buvo perkeltas į „Toro Rosso“, o vietoje jo į „Red Bull“ gara-a persikėlė Mxas Verstappenas. Dabar jis buvo išimtas iš komandos dviem savaitgaliams, paprašytas palyginti situacijas rusas atsakė: „Tai visiškai ne tas pats. Nelabai žinau, kaip tai paaiškinti. Aš neturiu jokių problemų, viskas vyksta taip, kaip turi.

„Būdamas lenktynininku tu visada nori tik lenktyniauti. Visada turi išnaudoti visas situacijas, turi savo mintis padaryti teigiamomis, taip kaip aš čia atvykau pasikrovęs, nebent tu to nenori. Aš bandysiu šį savaitgalį išnaudoti kuo geriau. Nereikia žiūrėti ir galvoti apie visas nesėkmes, vis dar yra šansų padaryti taip, kad šie metai nenueitų perniek“.

Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments