„Red Bull“ neseniai paskelbė, kad juos palieka ilgametis jų narys Danielis Ricciardo ir keliasi į „Renault“.

D. Ricciardo dirbti su „Red Bull“ pradėjo 2008, kai įsitraukė į jų jaunųjų sportininkų programą, 2011 debiutavo F1, o 2014 perėjo į „Red Bull“ pagrindinę komandą.

Kitais metais „Red Bull“ keičia variklių tiekėją ir pereina prie „Honda“ variklių, manoma, kad tai viena svarbiausių jo apsisprendimo palikti komandą priežasčių.

Reklama

„Susitarimas su Danieliu tai tik įrodymas, kad mes pasiruošę kovoti dėl didžiausių pergalių. Taip pat tai parodo kiek daug mes nuveikėme per 2.5 sezono kai esame grįžę, jei su mumis nori dirbti tokio lygio lenktynininkas“, – džiaugėsi Cyrilas abiteboulas.

„Mes privalome pateisinti jo pasitikėjimą mumis sukurdami keik įmanoma geresnį bolidą. Mes išdidžiai sveikiname jį ir laukiame jo 2019 metais.“

Danielis Ricciardo sako, kad priimti šį sprendimą jam nebuvo lengva, bet jis nori naujos pradžios ir naujų iššūkių.

„Tai turbūt pats sunkiausias man kada nors tekęs priimti sprendimas. Bet aš manau, kad jau laikas man atversti naują švarų lapą savo karjeroje bei pasitikti naujus iššūkius.

Aš puikiai suprantu, kad dar laukia ilgas kelias, kurį turi įveikti „Renault“ norėdama kovoti pačiame rikiuotės priekyje, bet aš esu priblokštas to, ką jie sugebėjo nuveikti per vos 2.5 sezono. Be to aš puikiai žinau, kad kaskart kai „Renault“ dalyvavo Formulėje 1 jie skynė pergales. Aš tikiuosi jiems padėti šioje kelionėje ir padėti jiems trasoje“, – kalbėjo Danieli Ricciardo.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie