D. Ricciardo sako, kad jam tiesiog pritrūko šiek tiek sėkmės

0
Daniel Ricciardo red bull

Danielis Ricciardo sako, kad kvalifikacijoje jam tiesiog pritrūko sėkmės ir Vengrijos GP lenktynėse turės startuoti iš dvyliktos pozicijos.

Didžiąją pirmos kvalifikacijos dalies laiką Danielis Ricciardo praleido važiuodamas su minkštos sudėties padangomis, balansavo ant iškritimo ribos ir grėsmę kėlė nenuspėjamas oras.

Reklama

Kai trasa pradėjo džiūti, australas trasoje atsidūrė su minkštosiomis padangomis, o visi jo pagrindiniai konkurentai važiavo su ultra minkštosiomis. Tačiau antroje dalyje australui pritrūko sėkmės.

„Manau, kad tai labiau sėkmės trūkumas, pirmoje dalyje surizikavome su minkštosiomis padangomis ir tada paaiškėjo, kad turėjome dėtis ultra minkštąsias“, – sakė D. Ricciardo.

„Tada antroje dalyje prasidėjo lietus, pirmasis vyrukas išvažiavęs į trasą turėjo geriausiais sąlygas. Mums reikėjo nuvažiuoti pirmą greitą ratą, tačiau priešais mane suktuką padarė Lance Strollas, todėl ratą turėjau atmesti.“

„Mums tiesiog nesisekė. Rytoj galėsiu kovoti savo rankomis startuodamas iš 12 pozicijos. Šiąnakt pamiegosiu, atsikėlęs atliksiu kelis judesius ir stengsiuosi, kad kiti lenktynininkai nebūtų naudojami, kaip mano stabdžiai.“

Antrą iš eilės savaitgalį australas nepatenka į trečią kvalifikacijos dalį, kadangi Vokietijoje jis sulaukė daugybės baudų už variklio elementų keitimą.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia