D. Ricciardo Monzoje gaus starto pozicijų baudą

0
daniel ricciardo

Danielis Ricciardo gaus starto pozicijų baudą šio savaitgalio lenktynėse Monzoje, kai Chrisitanas Horneris patvirtino, kad jam bus keičiamas naujas variklis.

D. Ricciardo jau yra išnaudojęs po tris galimus variklio elementus ir kiekvienas tokio komponento keitimas dabar jam kainuoja startines pozicijas.

Reklama

Italijoje australo greičiausiai laukia didelė bauda ir jam teks startuoti iš rikiuotės galo, kai Maxas Verstappenas galės pasikeisti savo komponentus be baudų.

Variklių keitimai buvo planuoti per Italijos GP savaitgalį ir tikėjosi, kad lenktynininkai išvengs baudų Singapūre, kur jų bolidas yra pakankamai konkurencingas.

„Bandysime pasirodyti geriausiai, kaip sugebame, – sakė C. Hornernis. – Danielis Ricciardo ateinantį savaitgalį tikrai gaus starto pozicijų baudą.“

„Maxas čia naudos trečią savo variklį ir tikimės, kad tai įvyks be baudų. Todėl mes bandysime save ištempti į pačia geriausią situaciją prieš vykstant į Singapūrą, kas greičiausiai bus antrasis mūsų šansas, kai galėsime mesti kovą „Ferrari“ ir „Mercedes“ komandoms.“

Po dviejų pergalių per pirmas šešias lenktynes, D. Ricciardo sezonas pakrypo į kitą pusę ir jam teko tris kartus nebaigti lenktynių iš paskutinių penkių vykusių. Belgijoje jis gavo smūgį į galą po starto metu vykusio incidento, kas lėmė, kad jo galinis sparnas buvo stipriai pažeistas. Australas du ratus praleido garaže, kol mechanikai uždėjo naują sparną.

„Danieliui pasisekė dingti iš tos mėsmalės, tačiau jam viskas baigėsi labai nesėkmingai, nes jam tai kainavo lenktynes.“

„Vyrukai puikiai padirbėjo, kad sutvarkytų galinį sparną. Įprastai tai trunka apie 45 minutes, o jie tą padarė per 10.“

„Mes sugrąžinome jį į lenktynes, nes galvojome, kad jeigu bus saugos automobilis ir šiek tiek lietaus – mes privalome ten būti, todėl mes pabandėme.“

Tačiau „Red Bull“ australą iš lenktynių patraukė 28 rate, kas reiškia, kad nepritaikius baudos jam bus galima pakeisti pavarų dėžę.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia