D. Ricciardo atskleidė, kad nesistengia išsiderėti pirmojo piloto statuso

0
Daniel Ricciardo red bull

Danielis Ricciardo pripažino, kad nesistengia išsiderėti pimojo piloto statuso komandoje, derybose dėl naujo kontrakto su „Red Bull“.

„Mercedes“ panašu, kad nusprendė pasilikti Lewisą Hamiltoną ir Valtteri Bottą komandoje. „Ferrari“ svarsto galimybę vietoje Kimi Raikkoneno į komandą pasikviesti Charles Leclercą. Šie faktoriai reiškia, kad australo galimybės patekti į dvi pirmaujančias ekipas yra pakankamai ribotos.

Reklama

Dabar D. Ricciardo tikisi pratęsti sutartį su „Red Bull“, kur ir toliau būtų komandos draugai su Maxu Verstappenu.

Nors buvo pasirodę kalbų, kad australas bando išsiderėti pirmojo lenktynininko statusą komandoje, pats lenktynininkas atskleidė, kad taip nėra.

„Ne, aš to tikrai nenoriu. Man to nereikia. Dabar viskas yra ir taip puiku“, – sakė D. Ricciardo.

„Maxas lenktyniauja labai gerai, tačiau po Monako lenktynių aš tikrai pajutau, kad įvairios nesėkmės mane žlugdo, arba man tiesiog nesiseka.“

„Pavyzdžiui Prancūzijoje problemos su priekiniu sparnu ir visi kiti panašūs dalykai. Tai mane tiesiog siutina.“

Australas davė užuominą, kad greičiausiai pasiliks „Red Bull“ kadangi kitos TOP komandos greičiausiai liks su nepakitusiomis sudėtimis.

„Ne visos durys yra uždarytos, tačiau labai panašu, kad kitos TOP komandos išlaikys dabartines savo sudėtis.“

„Nesakau jokių faktų, bet manau, kad jūs mokate skaityti tarp eilučių ir greičiausiai suprantate, kad viskas išliks nepakitę.“

„Jeigu tai ne „Red Bull“, tada yra tik kiti du patys patraukliausi variantai. Jeigu tie du nėra įmanomi, tata būtų sunku mane įtikinti, kad koks nors kitas variantas yra geriau už „Red Bull“.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie