„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris šaukia strategijos grupės susirinkimą, tikėdamasis atšaukti 3 variklių sezonui taisyklę

Italijoje vykusiame GP etape 9 pilotai gavo tiek starto pozicijų baudų, kad visa rikiuotė buvo išjudinta ir tik pirmojoje pozicijoje startavęs Lewisas Hamiltonas nebuvo įtakotas aplinkinių sportininkų.

Christianas mano, kad tai rodo, jog 3 varikliai visam sezonui yra nepakankamas limitas.

Reklama

„Aš manau, kad šis variklis nieko gera nedavė Formulei 1 nuo tos dienos, kai tik buvo pristatytas. Mane labai neramina tai, kad kitais metais reikės išsiversti su 3 varikliais, o GP etapų skaičius dar padidės. Aš manau, kad tai yra vienas svarbiausių klausimų, kuriuos reikia apsvarstyti susirinkus Strategijos grupei.

Aš jau stengiausi įrodyti, kad ši taisyklė netinkama, tačiau anksčiau niekas manęs nepalaikė. Dabar aš tikiuosi kitokių nuomonių, nes visoms komandoms gresia nuobaudos gale sezono“, – svarstė Horneris.

Reklama

2
Komentarai

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Infusiondeivec Recent comment authors
  Subscribe  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
deivec
deivec

nesuprantu vieno, kodel verksniai tyli, kai priimami tokie sprendimai. Kai ateina laikas juo igyvendinti ir lieka labai mazai laiko, tada pradeda visa gerkle rekti…kad blogai tas ir anas…cia gal politika tokia ?

Infusion
Infusion

redbulius puikiai visi zinom del verkimo