Christianas Horneris tikisi aplenkti „Ferrari“

5
Christian Horner

„Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris džiaugiasi komandos parodytu greičiu Singapūro GP kvalifikacijoje ir tikisi sudaryti rimtą konkurenciją „Ferrari“ pilotams.

Primename, kad „Red Bull“ buvo labai konkurencinga visų savaitgalio važiavimų Marina Bay trasoje metu ir realiai pretendavo į pole poziciją, kurią vistik buvo priversti užleisti tobulą ratą nuvažiavusiam Sebastianui Vetteliui iš „Ferrari“. Nepaisant to, Ch. Horneris tikisi gerų lenktynių.

Reklama

„Mes neturime ko prarasti, tuo tarpu Sebas privalo galvoti apie čempionatą. Buvome greičiausi visose sesijose, tačiau paskutinėje šiek tiek pritrūko. Pilotai iš bolido išspaudė viską, tačiau truputėlį pritrūko. Džiaugiamės, galėdami startuoti iš pirmos eilės bei trečios vietos, o lenktyninis tempas, kurį vakar (per treniruotes – red. past.) pademonstravome, nuteikia pozityviai. Jie („Ferrari“) tiesiosiose už mus yra greitesnis 5 kilometrais per valandą, bet yra, kaip yra. Jei gerai startuosime, mes galime sukelti jiems sunkumų“.

Šiuo metu „Red Bull“ komandinėje įskaitoje žengia trečia, tačiau nuo antroje vietoje esančios „Ferrari“ atsiliekaa 161 tašku, o nuo pirmaujančios „Mercedes“ – net 223 taškais.

Reklama

5
Komentarai

avatar
5 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
3 Komentarų autoriai
crashtappenevbiPraeivis Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Praeivis
Praeivis

Red bull gerai startuoja, o dar maxas stovės šalia vettelio , bus vaizdų speju 😀

Praeivis
Praeivis

Kažkodėl man atrodo, kad startas bus su SC 😀

crashtappen
crashtappen

me <3 crash