Charlesas Leclercas žada puikią ateitį „Sauber“ komandai

0
charles leclerc sauber

Po vos vienų metų praleistų „Sauber“ Charlesas Leclercas keliasi į „Ferrari“ ir jis tiki, kad šveicarų komandos ateitis tiesiog puiki.

Šį sezoną „Sauber“ komandai dauguma sakė, kad jie taip ir liks paskutiniais, visgi šiemet jie yra priekyje „Toro Rosso“ ir „Williams“ komandų.

2019 į komandą po daugelio metų pertraukos grįžta Kimi Raikkonenas, kuris keičiasi su C. Leclercu.

Reklama

„Aš nemanau, kad mes tikėjomės tokios puikios sezono pabaigos, nes tobulinimo programą šių metų bolido baigėme gana anksti“, – sako Leclercas.

„Tad kitas sezonas, panašu, bus tikrai ir vėl geras „Sauber“ komandai, nes 2019 sezono bolidą mes ruošiame jau kuris laikas.“

Paskutinio GP Brazilijoje metu Charleso iškovotas rezultatas lėmė tai, kad „Sauber“ komandinėje įskaitoje aplenkė „Toro Rosso“ komandą. Paskutiniame etape Abu Dabyje, pasak monakiečio, jie stengsis išlaikyti persvarą, tačiau kvailai rizikuoti nesiruošia.

„Mes nesiimsime kvailos ir nepamatuotos rizikos pakilti pozicija aukštyn, jei pamatysime už savęs „Toro Rosso“ lenktynininkus.

Be abejonės, mes reaguosime į situaciją. Kaip bebūtų tikslas išlieka tas pats, kaip ir anksčiau – stengtis pasiekti geriausią įmanomą rezultatą kiekvieną savaitgalį. Mes stengsimės išlikti priekyje jų, viskas priklausys nuo esamos situacijos.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia