Charlesas Leclercas gali būti atleistas iš „Ferrari“ po 2019

0
charles leclerc ferrari

Charlesas Leclercas pripažino, kad jei jo rezultatai kitą sezoną bus prasti jį „Ferrari“ gali pakeisti kitu lenktynininku.

C. Leclercas kitą sezoną susikeis su Kimi Raikkonenu vietomis ir pereis į „Ferrari“. Italų komandoje labai dideli gerų rezultatų reikalavimai.

Leclercas sako, kad jis tikrai supranta, kad jo ateitis „raudonųjų“ komandoje nėra garantuota, kitą sezoną reikės dirbti iš peties.

Reklama

„Aš nesu iš tų kur labai jaudinasi, žinoma šiame sporte būna įtemptų situacijų, be abejonės starto metu užplūsta adrenalinas, bet nepasakyčiau, kad tai jaudulys“, – sako Leclercas.

„Su spaudimu aš galiu susitvarkyti, mano charakteris toks, kad aš jo nejaučiu. Aš suprantu, kad dauguma sako: „Taip, bet“Ferrari„ spaudimas daug didesnis.“ Taip aš su tuo sutinku, bet mano charakteris padės man susitvarkyti su visu spaudimu.

Aš nelabai kreipiu dėmesį į kitų žmonių lūkesčius dėl manęs. Viskas ką aš darau tai susikaupiu ir stengiuosi daryti viską, kad rezultatai trasoje būtų geriausi.“

Spauda skelbia, kad Charlesas su „Ferrari“ pasirašė ilgametę sutartį, bet pats monakietis sako, kad jei jo rezultatai 2019 bus prasti, tada komanda turėtų jį atleisti.

„Jei kitą sezoną aš lenktyniausiu prastai, tada aš turėčiau būti atleistas, tai aš suprasiu. Aš taip viską įsivaizduoju“, – sako Leclercas.

„Jei būsiu pakankamai geras, tada nusipelnau ten likti. Jei ne, na tada aš nusipelnau būti atleistas, tai ir yra tas spaudimas gulantis ant mano pečių.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia