Vakar vykusiose Belgijos lenktynėse Charlesui Leclercui pavyko nuvažiuoti vos iki pirmo posūkio, tada per jį perskrido Fernando Alonso bolidas.

Visą šią situaciją užkūrė Nico Hulkenbergas blogai pasirinkęs stabdymo tašką, už šios avarijos sukėlimą vokietis gavo 10 starto pozicijų baudą sekančiame etape.

Charlesas Leclercas galėjo iš arti apžiūrėti „McLaren“ bolido dugną, mat jis jam praskrido tiesiai virš galvos.

Reklama

Dauguma ekspertų iškart pasakė, kad po šio incidento visos kalbos ar „Halo“ reikalingas turi būti baigtos, mat jei ne šis saugumo įtaisas viskas galėjo baigtis kur kas blogiau.

„Aš nežinau, kaip viskas būtų jei „halo“ nebūtų, bet žvelgiant į viską aš džiaugiuosi, kad jis buvo. Šį kart man pasisekė. „Halo“ nukentėjo labiau“, – šmaikštavo Leclercas.

„Smūgį aš pajutau ir jis nebuvo labai jau stiprus. Nufilmuotas vaizdas atrodo įspūdingai, bet bolide viskas atrodė kur kas paprasčiau. Aš nepykstu, tieisog gaila, nes mūsų bolidas buvo geras šį savaitgalį.“

Charlesas sako, kad jis nieko nematė savo veidrodėliuose, tad stengtis išvengti avarijos nebuvo kaip.

„Viskas įvyko labai greitai, tą akimirką išvis nesupranti kas čia vyksta.

Veidrodėlius aš stebiu nuolatos, bet aš tuo metu jau įvažinėjau į posūkį, tad juose nieko matyti negalėjau.

Be to Fernando jau buvo pakilęs į orą, aš jo matyti negalėjau. Kad kažkas vyksta už manęs aš nenumaniau.

Viskas ką mačiau tai, kad bolidas oranžinis, žinojau, kad už manęs startavo Fernando, tad įtariau, kad tai jis yra virš manęs.

Aš iškart pamaniau, kad tai ne klaida, tiesiog pagalvojau, kad Fernando atsitrenkė į mane, bet peržiūrėjęs įrašą supratau, kad tai Nico atsitrenkė į jį pirmiau.“

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia