Carlosas Sainzas nemano, kad grįžti į „Red Bull“ sutrukdė M. Verstappenas

0
carlos sainz max verstappen red bull
@ecestaticos.com

Carlosas Sainzas sako, kad jis netiki jog jam grįžti į „Red Bull“ sutrukdė Maxas Verstappenas.

C. Sainzas vis dar turi galiojančią sutartį su „Red Bull“, nes jis yra šios komandos jaunųjų lenktynininkų programos narys.

„Renault“ komandai jis buvo paskolintas pernai su sąlyga, kad atsiradus vietos „Red Bull“ komandoje ispanas grįš.

Reklama

Visgi šiemet Danieliui Ricciardo paskelbus apie perėjimą į „Renault“ jo įpėdiniu buvo paskelbtas Pierre Gasly, o ne Carlosas.

Sklando gandai, kad šiam perėjimui sutrukdė Maxas Verstappenas ir jo vadybininkas. Sainzas nusprendė nutraukti šiuos gandus pasakydamas:„Na aš nežinau, bet manau, kad taip nebuvo. Aš nemanau, kad lenktynininkai gali įtakoti tokius sprendimus.

Tai labai sunkus klausimas ir jį vertėtų užduoti jam, tačiau mūsų santykiai geri, žinoma mes varžovai, bet aš nemanau, kad jis nuėjo pas Helmutą ar Christianą ir pasakė: „Aš nenoriu, kad Carlosas būtų komandoje.“

Aš tuo netikiu, nes taip padaręs pasirodai silpnas, jei tik nueisi pas komandos vadovą ir pasakysi, kad nenori kažkurio lenktynininko poroje iškart pasirodai silpnu. Antra aš nemanau, kad jis taip galėjo pasielgti“, – sako Sainzas.

„Viena iš didelių keistenybių sklandančių „paddocke“ yra ta, kad visi galvoje, kad aš su Maxu nekenčiame vienas kito, o tai yra visiška nesąmonė. Mes labai gerai leidome laiką „Toro Rosso“. Mes linksminomės tiek trasoje tiek už jos ribų. Lenktyniaudami mes abu labai konkurencingi.

Mes abu suvokėme, kad debiutiniame sezone lenktyniaujame dėl savo ateities, dėl to, kokiais mus laikys Formulėje 1. Mes sutarėme kur kas geriau nei dauguma mano.“

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia