C. Leclercas: pirmaisiais metais „Ferrari“ privalėsiu rodyti gerus rezultatus

0
charles leclerc ferrari

Charles Leclercas sako, kad jeigu kitais metais „Ferrari“ bus pajėgi kovoti dėl čempionų titulų, jis privalės komandai užtikrinti gerus rezultatus.

Vos 20 metų sulaukęs monakietis bus jauniausias „Ferrari“ lenktynininkas nuo 1961 metų, o tuo pačiu tai reiškia, kad jis bus ir mažiausiai patyręs komandos pilotas nuo 1985 metų.

Reklama

C. Leclercas yra italų komandos jaunimo programos žvaigždė, kuris tapo čempionu visose kategorijose, kuriose dalyvavo. 2017 metais jis laimėjo Formulės 2 čempionatą, o 2018 metais jau lenktyniavo Formulėje 1.

Italijos GP savaitgalio metu, Maurizzio Arrivabene pasakė, kad monakietis važiuos „Ferrari“ komandoje, o C. Leclercas priėmė iššūkį žinodamas, kad spaudimas čia bus daug didesnis, o patirties jis daug neturi.

„Žinoma, kad privalėsiu rodyti rezultatus. Mano sezonas kol kas buvo labai geras ir išmokau nemažai dalykų, todėl turėsiu tai panaudoti ir kitais metais nenuvilti komandos“, – sakė C. Leclercas.

„Mano tikslas – atlikti darbą tame bolide, kaip galiu geriausiai. Manau, kad šiais metais jie turi geriausią bolidą ir šansą laimėti titulą. Jeigu kiti metai bus tokie patys, tada niekas nepasikeis, turėsime laimėti titulą. Tai svarbiausias dalykas, tačiau aš pats turiu stipriai tobulėti, kad pasiekčiau geriausius įmanomus rezultatus.“

„Matau, kad daugelis žmonių galvoja, jog mano pečius slėgs daug didesnis spaudimas, tačiau taip nėra. Manau, kad turiu gerą mentalitetą, kuris man leidžia tą spaudimą nusimesti. Išties aš koncentruojuosi tik pats į save ir negalvoju apie tai, ko žmonės iš manęs tikisi bolide.“

„Jeigu man pavyks gerai atlikti savo darbą ir aš pats dirbsiu teisingai, tada bus ir geri pasirodymai. Aš tiesiog koncentruojuosi į save, kad bolide atlikčiau savo darbą tinkamai, todėl ne, jokio spaudimo aš nejaučiu.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia