C. Leclercas: K. Magnussenas yra ir visada bus kvailys

3
charles leclerc

Charles Leclercas pavadino Keviną Magnussenas kvailiu, po itin keisto dano manevro, kai šis paskutinę sekundę sugalvojo gintis prieš monakietį.

C. Leclercas atakavo K. Magnusseną starto-finišo tiesiojoje ketvirtąjame rate, tačiau „Haas“ lenktynininkas sugalvojo atlikti staigų gynybinį manevrą.

Reklama

Tačiau gynybinis judesys buvo atliktas tokiu metu, kai monakietis jau nebegalėjo pakeisti padėties ir neišvengiamai rėžėsi į K. Magnusseno bolido galą, kuriam buvo pradurta padanga.

C. Leclercui buvo pažeistas bolido priekis, o radijo ryšiu jis piktinosi priešininko veiksmais.

„Magnussenas yra ir visada bus kvailys. Tai faktas. Tai tikra gėda“, – sakė C. Leclercas.

„Man tai labai panaši situacija su Kimi ir Maxu prieš vienus ar du metus Spa. Tada Maxas pakeitė trajektoriją pačiu paskutiniu momentu ir tada visi sutiko, kad tai buvo pavojinga ir to daugiau nebeleido daryti.“

„Keista, kad į tokią pačią situaciją šiandien buvo pažiūrėta pro pirštus, todėl man reikės paaiškinimo, kad žinočiau, kaip galiu elgtis bolide.“

Paklaustas apie incidentą, K. Magnussenas vengė žarstytis kaltinimais ir teigė, kad kartais tokie dalykai tiesiog nutinka.

„Aš aplenkiau Charles 130R posūkyje, tada paskutiniąjame posūkyje jis prie manęs priartėjo ir pasinaudojo oro maišu tiesiojoje“, – sakė K. Magnussenas.

„Pasitraukiau į dešinę pusę, ir man atrodo, kad jis sekė paskui mane, todėl sugrįžau atgal į kairę pusę ir jis užkabino mano galinę padangą, kas lėmė, kad ji buvo pradurta.“

„Mums labai nepasisekė, tačiau kartais taip nutinka. Padanga visiškai suplyšo ir sulaužė bolido dugną. Apgadino galinį sparną, stabdžių angas ir kitas dalis, todėl privalėjome pasitraukti iš lenktynių.“

Tačiau „Haas“ vadovas Guentheris Steineris dėl incidento nekaltino savo lenktynininko ir teigė, kad visa kaltė turėtų kristi ant C. Leclerco pečių.

„Ne. Jis įvažiavo į Keviną. Niekas nepaaiškina, kodėl jis toks susinervinęs. Kevinas nestabdė, jis neišstūmė jo iš trasos ar dar kažkur. Kevinas tiesiog sugrįžo į savo lenktyninę trajektoriją, o Charles įvažiavo tiesiai į jį. Ką Kevinas galėjo padaryti šioje situacijoje? Tiesiog praleisti jį“, – sakė G. Steineris.

Reklama
avatar
3 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
3 Komentarų autoriai
PraeivisdeivecAivaras Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Aiwar
Aiwar

Idomi ta jo lenktynine trajektorija, kitokia nei visu.

deivec
deivec

Nelabai surpantu FIA pozicijos kai tokie veiksmai daromi, kol kas net niekas nepakomentavo….jeigu butu leclerc atsidures ore…tada gal butu ziureje ?
jau per kelias lenktynes toki pats epizoda matome ir visiems liuks. Gal isvis palikime kovoti be taisykliu….bus ziurovams idomiau
Kada pakeis tuos pasenusius zmones is FIA ????