C. Horneris: trys bolidai būtų įdomu, tačiau nepraktiška

0
toto wolffas christianas horneris

Christianas Horneris sako, kad matyti po tris kiekvienos komandos bolidus yra įdomi mintis, tačiau to neįvyks, nes mažesnės komandos to negalėtų sau leisti.

Kylant problemų savo jauniesiems lenktynininkams surasti komandą, „Mercedes“ pasiūlė Formulėje 1 panaudoti tris bolidus vienai komandai.

Reklama

Trečias bolidas būtų suteikiamas lenktynininkui, kuris turi patirties Formulėje 1 ne ilgiau nei du metus.

„Turiu labai paprastą sprendimą. Duokite mums trečią bolidą. Priverskime, kad jis būtų privalomas tik jauniems lenktynininkams, kurie turi ne daugiau nei du metus F1 patirties“, – sakė Toto Wolffas.

„Išlaidos nebūtų milžiniškos. Rikiuotė būtų stipriai papildyta, todėl įsivaizduokite šou, kai jaunuolis iš tos pačios komandos meta rimtą iššūkį Valtteri ir Lewisui ir mus visus tuo stebina.“

Bet „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris teigia, kad tai yra įdomi idėja, tačiau jis pats netiki, kad ji būtų praktiška mažesnius biudžetus turinčioms komandoms.

„Tai visai nebloga idėja. Tačiau pagalvokite apie trijų bolidų praktiškumą ir kaip tai veiktų aptarnavimo zonoje sustojimų metu, manau, kad tai labai sudėtinga“, – sakė C. Horneris.

„Pats konceptas yra labai įdomus, tačiau vos tik bandai į tai pažvelgti iš praktinės pusės, tada viskas pasidaro labai sudėtinga.“

„Nemanau, kad rikiuotės viduryje esančios komandos būtų patenkintos tokiu sprendimu.“

„McLaren“ ekipos vadovas Zakas Brownas pakartojo C. Hornerio išsakytas mintis.

„Man patinka trijų bolidų idėja, tačiau kaip visa tai suvaldyti? Manau, kad rikiuotėje mes vietos turime, tačiau ne taip, kad visi turėtų po tris bolidus. Galbūt juos būtų galima turėti tik tam tikrose lenktynėse, tačiau viskas turi būti lygu ir sąžininga“, – sakė Z. Brownas.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia