Vakar permainingu oru vykusioje kvalifikacijoje Brendonas Hartley iškovojo aštuntą startinę poziciją, tai geriausias jo pasiekimas.

Lietus vakar sujaukė kvalifikaciją, pavyzdžiui po pirmos dalies iš kovos pasitraukė abu „Force India“, po antros dalies Danielis Ricciardo iš „Red Bull“.

Tačiau visa tai suteikė progą sužibėti kitiems, į trečia kvalifikacijos dalį pateko abu „Toro Rosso“ lenktynininkai, o Brendonas Hartley gali džiaugtis iškovota geriausia startine pozicija jo karjeroje.

Reklama

„Oro sąlygos buvo tikrai sudėtingos, bet aš esu nepaprastai laimingas, kad pirmą kartą papuoliau Q3!“, – sako Hartley.

„Pabaigoje aš bandžiau šiek tiek labiau rizikuoti ir paspausti, tačiau padariau keletą mažų klaidelių, todėl mano laikas yra šiek tiek prastesnis už Pierre, kaip bebūtų man pavyko iškovoti 8 poziciją.

Visos kvalifikacijos metu komanda dirbo nuostabiai, buvo puiki komunikacija, bei ideali strategija.

Aš manau, kad mes nuolatos, esame pakankamai greiti, kad būtume arti dešimtuko, tačiau šiandien, esant tokioms sąlygoms, abiems papulti į TOP 10 yra nuostabus jausmas.

Čia lenkti tikrai nėra paprasta, tad man reikia kiek įmanoma geriau startuoti ir gero pirmojo rato. Tad jei tinkamai suveiks strategija, tai galbūt pavyks ir vėl iškovoti taškus.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia