Bernie Ecclestone, kaip ir savo vadovavimo laikais teigia, kad F1 be „Ferrari“ negalimi egzistuoti.

Bernie savo eros metu suteikė daug nuolaidų „Ferrari“ komandai, italai iki šiol gauna padidintas išmokas už ilgametį dalyvavimą F1. Visos lengvatos „Ferrari“ buvo grindžiamos tuo, kad italų komanda vienintelė komanda, kuri nepraleido nei vieno F1 sezono istorijoje.

Praeityje dažnai girdėjome grasinimus iš „Ferrari“ komandos, kad jei bus priimtas vienas ar kitas sprendimas jie trauksis iš sporto. Ecclestone visada labai rimtai išklausydavo raudonųjų nuomonę, nes kaip ir tada taip ir toliau teigia, kad F1 ir „Ferrari“ negali išsiskirti.

Reklama

Dabar italų komandos bosas Sergio Marchionne grįžo prie senų grasinimų, jei Formulėje 1 nebus pakeistos norimos priimti variklių taisyklės turinčios įsigalioti 2021 metais.

Dauguma Formulės vienas specialistų sako, kad „Ferrari“ gali grasinti kiek tinkami, bet jie niekur neis, nes jie neturi kur eiti, tuo tarpu senasis britas Bernie nekeičia savo ilgametės nuomonės.

„Sergio tikrai turės ką veikti be Formulės 1“, – sako Ecclestone. „Aš bijau, kad „Ferrari“ be F1 gali egzistuoti, bet atvirkščia situacija negalima.“

„Ferrari“ kova su „Mercedes“ suvienijo fanus visame pasaulyje.“

„Aš (už praeities sprendimus) atsiprašiau investuotojų“, – sako Bernie.

„Jie investavo pinigus, kad matytų senąją F1, bet matė tik „Mercedes“ pergales. Dabar jų investicijos jau grįžta.“

„Ferrari“ buvo pakankamai protingi, kad pažiūrėtų į kitas komandas ir prisiviliotų pas save gerus specialistus.“

 

Reklama

2 Komentarai (-ų)

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia