Bernie Ecclestone, buvęs F1 bosas, sako, kad dabar Formulėje 1 galioja labai daug kvailų taisyklių trukdančių lenktynininkams lenktyniauti.

B. Ecclestone visada mėgdavo pasisakyti, net ir tada kai vadovavo sportui, jis nevengdavo iškelti „keistas“ idėjas, ar įdomiai pakalbėti vienu ar kitu klausimu.

Dabar britas sako, kad naujos taisyklės yra sukurtos taip, kad lenktyniavimas išnyktų.

Reklama

„Aš jiems pasakiau labai seniai, dar kai dirbau, kad techninės taisyklės jiems yra svarbesnės už sportiškąsias, tad jiems reikėtų ant visų jų uždėti užrašą didelėmis raidėmis: NELENKTYNIAUKITE. Visa tai prie to ir veda, kad būtų kuo mažiau lenktyniavimo trasoje.“

Bernie išsakė savo nuomonę, ko reikėtų imtis, norint F1 įkvėpti naujam gyvenimui.

„Nuo ko labiausiai priklausoma F1? Formulei 1 labai svarbi auditorija prie TV ekranų, tada TV kompanijos pirks transliacijos teises. GP organizatoriai turi geriau reklamuoti lenktynes, kad trasos būtų pilnos žmonių.

Nuo aštuoniasdešimtųjų pasikeitė viskas negrįžtamai. Tais laikais ne pinigai buvo svarbiausi, visi norėjo padaryti darbą kuo geriau.

Dabar dauguma tų dienų vyrukų nepritaptų šiame sporte, dabar čia pilna kvailų taisyklių. Jei lenktynininkas padaro kažką ne taip, kas nepatinka komandoms jiems iš kart yra pasakoma daugiau taip nesielgti.

Kiek daug nesamonių jie turi daryti, baudos skiriamos už viską iš eilės, tai yra kvaila.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia