„AutoBild“: Lawrence Strollas įsigijo „Force India“

2
@thesportsrush.com

Viešoje erdvėje jau kurį laiką stiprėjo gandai dėl prastos „Force India“ ekipos finansinės būklės ir galimo ekipos pardavimo naujiems savininkams.

Šių gandų kulminacija – Kanados milijardierius Lawrence Strollas, vokiečių „AutoBild“ žiniomis, jau nusipirko „Force India“ ekipą iš esamų savininkų Vijay Mallya, Subrata Roy ir Michiel Mol.

Reklama

Tiesa, nėra aišku, ar kanadietis nusipirko kontrolinį akcijų paketą, ar visiškai perėmė komandą į savo rankas.

Kad ir kaip bebūtų, vienas dalykas yra aiškus – milijardieriaus sūnus Lance Strollas atstovaus ne „Williams, bet „Force India“.

Lawrence Strollas anksčiau investavo į sūnų priėmusią „Williams“, tačiau britų komandos forma ir finansinė būklė vis prastėja, todėl kanadietis esą negalėjo atsisakyti galimybės įsigyti visą (kitą) komandą.

Tokia veiksmų eiga gali turėti įtakos ir pilotų rinkai. Bent vieno esamų „Force India“ pilotų – Estebano Ocono arba Sergio Perezo – komandoje tikrai neliks. Realiau, jog tai bus E. Oconas, kurios paslaugomis, anot spaudos, itin domisi „Renault“.

Daug gali priklausyti ir nuo Fernando Alonso sprendimo, ar jis norės pasilikti F1, ar pereiti į kitą lenktynių seriją, ar visiškai pasitraukti iš autosporto.

Bet kuriuo atveju, jei gandai virs į oficialias naujienas, bus įdomu stebėti, kaip nauji savininkai įtakos „Force India“ valdymą ir ar jai pavyks išlikti komandų-vidutiniokių grupės priekyje.

Reklama

2 Komentarai (-ų)

  1. Įdomu jau kiek laiko vis kažkas perka tą Force India?
    O kas dėl Williams, tai bus sunku, jei nesuras turtingo lenktynininko ir titulinio rėmėjo.

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia