Atsilikimas nuo komandos draugo L. Hamiltonui nerimo nekelia

20
@telegraph.co.uk

Triskart pasaulio čempionas britas L. Hamiltonas nesijaudina dėl nelengvos sezono pradžios, kai per pirmus tris etapus surinko net 36 taškais mažiau nei komandos draugas „Mercedes“ ekipoje vokietis Nico Rosbergas.

Jei N. Rosbergas laimėjo visus tris šio sezono etapus ir užtikrintai pirmauja čempionate, tai L. Hamiltono sezono startas buvo gerokai blankesnis. Australijoje britas finišavo antras, Bahreine – trečias, o Kinijoje – vos septintas, kai po variklio keitimo buvo priverstas startuoti iš rikiuotės galo.

Reklama

Nepaisant puikaus N. Rosbergo sezono starto, L. Hamiltonas yra kupinas vilčių nuo lenktynių Rusijoje pasirodyti daug stipriau ir teigė, kad patirtis automobilių sporte jį išmokė išlaikyti ramybę net ir atsiliekant.

„Kaip ir galima tikėtis, po lenktynių Kinijoje mano galvoje dėjosi daug dalykų, tačiau patirtis mane išmokė, kad reikia išlikti ramiam ir žiūrėti į priekį, nepaisant sunkumų. Tokioje situacijoje jau esu buvęs kelis kartus anksčiau. Per likusias 18 lenktynių dar daug kas gali atsitikti ir aš visiškai pasitikiu komanda. Kaip niekas kitas aš puikiai žinau, kad vis dar galiu lenkti. Aš puikiai startavau Kinijoje, todėl tikiu, kad galiu tai tęsti ir kitose lenktynėse“, – apibendrino britas.

Reklama
avatar
12 Komentarų gijos
8 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
7 Komentarų autoriai
MisiulisrallyboorazMykolasevbi Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
STFU
STFU

teisingas požiūris, na bent jau oficialus, o kaip viskas dėliojasi jo galvoj, kitas klausimas, jei ir toliau Rosbergas finišuos aukščiau Lewiso, tai nenuvaldomai pasipils klaidos ir desperatiški lenkimai

Praeivis
Praeivis

Na, jo klaidos įneša šiek tiek chaoso lenktynėms, kas yra tikrai įdomiau, negu stebėti, kaip pabėgęs nuo visų 20 sekundžių sau ramiai važiuoja.

Mykolas
Mykolas

Aš irgi manau, kad dar nėra ko nerimauti – net ir Sebas dar gali tikėtis paimti titulą. Aišku, tam reikia labai didelės sėkmės… 🙂

greicius
greicius

Girdėjau tokią naujieną, kad Rosbergo ir Hamiltono inžinierių komandos susikeitė vietomis šių metų sezone. Ar tai teisybė? O šiaip labai šaunu, kad Rosbergas pirmoje sezono pusėje iškovotų daugiau taškų negu Hamiltonas, taip išliktų intriga iki sezono galo.

Mykolas
Mykolas

booras> Taip, techninės komandos buvo sukeistos, kad nebūtų moralinių nesusipratimų ir nereikalingos konkurencijos. 🙂

STFU
STFU

apsikeite bet ne inzinieriai, o garazuose dirbantys mechanikai

rally
rally

Be abejo tai neturi jam kelti nerimo, jis 3 kart čempionas ir paskutinių dviejų metų čempionas, su praktiškai tuo pačiu bolidu, ta pačia komanda ir komandos draugu. Būtų keista, jei po trejų lenktynių iš 21-ų, jis jau nerimautų dėl čempionato baigties. Lewisas tikrai atsigaus ir prisirinks šiemet pergalių, vis dar manau, kad būtent jis realiausias pretendentas tapti čempionu. Bet kita vertus, nors palaikau būtent jį, šiek tiek džiugu matyti tokį Rosbergą ir jo persvarą, tai turėtų tik dar labiau išryškinti gerąsias Hamiltono savybes, jei ne, pamatysim blogąsias.

Praeivis
Praeivis

Kaip minėjo booraz, būtų idomu jeigu iki sezono vidurio nesikeistų Hamio ir Rosbergo pozicijos, jaučiu artėjant sezono galui, būtų įdomių epizodų, o jei dar koks Vettelis su Ricciardo į šitą visą reikalą įsimaišytų..

Misiulis
Misiulis

Lietuviai TopSport ir TonyBet duoda dabar 2,4 kofà statant, kad LH čempionas. Pastačiau 300eur

Praeivis
Praeivis

O kokie kiti variantai ? Koks Rosbergo kofas? Pinigų suma atrodo nemenka, o sėkmės atveju ir pelnas geras 🙂

STFU
STFU

Na aš dar nerinkčiau užtikrintai čempiono, nes LH ne pirma diena trasoje, NR labai mėgsta klysti, kai yra psichologinis spaudimas, o jis atsiras nenuvaldomai. tad iki vasaros pertraukos labai drąsiai neteigčiau, kad taps vienas ar kitas, jei netyčia į kovą rimtai įsimaišys ferrari ir rbr, tada gali būt, kad mercedes žiūrės NR subinės, bet jei jie tik 2 kovos rimtai, na tada jau velnias žino 🙂

Misiulis
Misiulis

Evbi> Netikiu Rosbergo titulu. Visų pirma todėl, kad jei Rosbergas nugalėtų Hamį – subliukštų Hamio legenda. Praeiti du titulai praktiškai liktų nieko neverti. Manau hamis nebe tas jaunuolis, kuris atsilikdamas ims nervuotis. Dar 18 etapų ir nepamirškim, kad Hamis yra ten kur yra ne dėl to, kad lėtesnis buvo už Nico. Aš esu įsitikinęs, kad net SV turi didesnius šansus laimėt, nei Nico. Todėl or rašiau ne kartą, kad SV dar nieko nepraradęs, nes kovoje dėl titulo nuo LH atsilieka tik 6-iais taškais. Tiesa, jei tikėt tavo teorijom, tai Mersai palaikydami Nico gal duos jam pamušt pergalių iš eilės rekordą (reikia dar 4), tada jo, būsiu tikrai paskubėjęs, nes po kiekvienos sekančios NR pergalės LH kofas būtų vis didesnis. Bet už LH 2,4 kofas… Kai pernai nebuvo didesnio kogero kaip 1,3.. Negali nepasinaudot tokia proga. 🙂

STFU
STFU

kas liečia tas nenugalimas legendas, tai jos ir yra tam, kad jas sumušti, kažkada buvo neįveikiamas MSC, paskui SV, dabar LH. tie kur tapo vieną kartą čempionu neskaičiuoju 🙂 tad kaip LH sugebėjo sumušti RBR ir SV neįveikiamumo legendą, taip lygiai kažkas kitas gali įkrėsti ir pastaraisiais metais nenugalimam LH. mano sprendimus įtakoja ir simpatijos bei antipatijos, kaip ir beveik visų mūsų, tad aš tikiuos nebus LH čempionu, o kad jis nebus, geriausioj situacijoj šią sekundę yra NR, ne dėl taškų, bet per pastaruosius sezonus geriausioj situacijoj buvo visad NR, dėl to, kad Mercedes mašiniuką sunku pavyt ir aplenkt, tai gali daryt tik kitas Mercedes. trumpai tariant, būtų labai gerai pamatyti visiškai švarų GP, be nesamonių Kvalifikacijoj, ir lenktynių metu, tada būtų galima drasiau kalbėti, aks kokioj situacijoj yra iš tikrųjų

Misiulis
Misiulis

STFU> Jei tik Mersai kovos dėl titulo, tai manau tikrai laimės LH. O Apie pamušamą legendą – visai ne tas pats, kai SV legenda pamušama kitos dominuojančios komandos, nei pralaimėti kovą dėl titulo komandos draugui, prieš kurį laimėjai du metus prieš tai. Čia tas pats, jei SV būtų neiškovojęs ketvirto titulo, o pralošęs jį Webberiui – išvis likę trys SV titulai būtų nieko verti (F1 žiūrovų akyse, ne statistikoj, žinoma).