Antonio Giovinazzi tiki, kad „Ferrari“ užtikrins jo ateitį Formulėje 1

0
Barcelona F1 test 27/02-02/03/17
@Sauber

Antonio Giovinazzi tiki „Ferrari“ komanda ir tuo, jog italų ekipa užtikrint jo ateitį Formulėje 1 jau 2018 metų sezone.

Italas dalyvavo laisvosiose treniruotėse su „Haas“ bolidu per Didžiosios Britanijos GP lenktynių savaitaglį. Jis dar turi šešis suplanuotus važiavimus iki sezono pabaigos. Antonio Giovinazzi, taip pat yra dalyvavęs ir dvejuose pilnuose šio sezono savaitgaliuose ir lenktynėse su „Sauber“.

Reklama

Dabar jo tikslas rasti vietą 2018 metų sezono rikiuotėje, tačiau supranta, kad tai bus labai sudėtinga, kai rikiuotėje yra tik 10 komandų. „Haas“ komanda savo sudėties kitą sezoną greičiausiai nekeis, todėl vietą rasti bus itin sudėtinga.

„Patekti į Formulę 1 yra labai sudėtinga. Čia nėra labai daug vietų. Per visą pasaulį čia gali patekti tik 20 lenktynininkų, todėl užimti vieną vietą labai sunku. Čia ne futbolas“, – kalbėjo Antonio Giovinazzi.

„Tačiau tai tik pirmasis mano sezonas su „Ferrari“. Jie yra puiki komanda. Aš jais pasitikiu, o jie žino ką gali dėl manęs padaryti. Dabar yra toks laikas, kad man reikia susikoncentruoti į tai, ką jie suteikė šiais metais. Septynios laisvosios treniruotės, o tada žiūrėsime kas nutiks kitais metais.“

„Visko gali nutikti, todėl aš tikiuosi, kad galiu rasti vietą kitų metų rikiuotėje.“

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia