A. Newey: spaudimas slegia S. Vettelį

1
sebastian vettel adrian newey

„Red Bull“ komandos aerodinamikos specialistas Adrianas Newey nujaučia, kad Sebastianą Vettelį slegia spaudimas kovoje dėl 2018 metų pasaulio čempiono titulo.

A. Newey buvo vienas iš vokiečio keturių čempiono titulų sudedamųjų dalių, tačiau daugiau iš techninės pusės, kai jis lenktyniavo „Red Bull“ komandoje.

Reklama

Tada „Red Bull“ specialistas turėjo aiškų supratimą apie vokiečio nusistatymą ir mąstyseną. Jis teigia, kad S. Vettelis dabar jaučia spaudimą, nes jis yra toks lenktynininkas, kuris įdeda labai daug darbo.

„Sebastianas dirba neįtikėtinai sunkiai ir yra ypatingai kritiškas pats sau“, – sakė A. Newey.

„Jeigu jis turi silpnybę, tada jis gali padaryti kvailų klaidų, kai emocijos paima viršų. Jeigu jis pirmauja lenktynėse – jis praktiškai nenugalimas.“

„Tačiau žmonės su spaudimu tvarkosi įvairiai. Bolide, jis yra labai atsakingas ne tik už save, bet ir už visą komandą. Kai kurie lenktynininkai, tokie kaip suomiai, dėl to visai nesuka sau galvos.“

„Tačiau yra kitokių, kurie tikrai jaučia juos slegiantį spaudimą čempionatui artėjant į pabaigą.“

„Kuo sunkiau lenktynininkas dirba, tuo daugiau spaudimo jis jaučia. Tai ypatingai galioja Sebui.“

A. Newey dabar pesimistiškai žiūri į S. Vettelio šansus šį sezoną, kai vokietis atsilieka 40 taškų nuo Lewiso Hamiltono likus tik šešioms lenktynės.

„Jeigu jis sugebės suvaldyti situaciją, jam reikės, kad Lewisas nebaigtų bent vienų lenktynių. Kitu atveju jam tai padaryti bus velniškai sudėtinga.“

Reklama

1 komentaras

  1. Žinoma jis Sebastianą pažįsta kur kas geriau nei bet kuris iš mūsų, bet aš manyčiau, kad reikėtų 2 ar trijų pergalių iš eilės, kad Sebas pasijaustų nenugalimu, o tada čempiono vardas spręstųsi paskutiniame etape, jei taip nebus, tada nepadės nei Lewiso DNF.

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia