Kinijoje triumfavęs N. Rosbergas: „savaitgalis buvo fantastiškas“

1
@nico_rosberg

Kinijos GP triumfavęs Nico Rosbergas iškovojo trečią iš eilės pergalę šiame sezone ir šeštą paeiliui, skaičiuojant nuo praėjusio sezono pabaigos.

N. Rosbergas lenktynių starte buvo priverstas į priekį praleisti „Red Bull“ pilotą Danielį Ricciardo, tačiau greitai susigrąžino prarastą poziciją, kai sprogo australo bolido padanga.

Reklama

„Lenktynių savaitgalis Kinijoje man susiklostė fantastiškai, beveik tobulai, tik startas galėjo būti geresnis. Laimei, sugebėjau atgauti prarastą poziciją ir susikurti persvarą. Niekada nesu turėjęs geresnio bolido balanso nei turėjau šiandien. Tai tikrai buvo tobula, todėl dėkoju visiems, padėjusiems man tai pasiekti”, sakė čempionato lyderis.

Vokiečio komandos draugui Lewisui Hamiltonui iš peletono galo sugebėjus pakilti tik iki septintos pozicijos, N. Rosbergas prieš kolegą jau turi 39 taškų persvarą.

„Po trijų lenktynių galiu būti tikrai patenkintas, kaip iki šiol klostosi mano sezonas, tačiau sezonas ilgas ir bus išdalinta dar daug taškų, todėl toliau lieku susikoncentravęs. Šiuo metu koncentruojuosi į Rusijos GP, kur pernai puikiai pasirodžiau kvalifikacijoje, ir tikiuosi, kad ten lenktynės man susiklostys ne prasčiau nei čia“, – apibendrino lenktynių nugalėtojas.

Reklama
avatar
1 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
1 Komentarų autoriai
Praeivis Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Praeivis
Praeivis

Si karta maziausiai darbo turejo Nico.