2019 sezone lenktyniaus beveik vien talentai, sako Danielis Ricciardo

0
daniel ricciardo red bull

Danielis Ricciardo sako, kad kitą sezoną rikiuotėje daugiausiai matysim lenktynininkus kurie nusipelno vietos dėl talento, o ne kitokių išskaičiavimų.

Formulė 1 dažnai kritikuojama, kad į ją beveik nepapuola jaunieji talentai, o tik tie, kurie turi didelį finansinį užnugarį. Danielio Ricciardo nuomone, kitą met trasose matysime beveik visus lenktynininkus, kurie į čia pateko dėka didžiulio talento.

Danielis Ricciardo kitą sezoną lenktyniaus „Renault“ ir taip galbūt pakenkė Estebanui Oconui, nes jis buvo siejamas su šia komanda.

Reklama

Nepaisant to Ocono galimo iškritimo kitą sezoną į Formulę 1 ateina dar vienas jaunuolis – Lando Norrisas, jis lenktyniaus „McLaren“ komandoje.

Be to sklando nemažai gandų, kad „Sauber“ gretose Marcusą Erricsoną pakeis Antonio Giovinazzi.

„Aš tikiu, kad net ir dabar didžioji dauguma rikiuotėje esančių lenktynininkų yra čia dėl savo talento“, – sako Ricciardo. „Dėl to labai daug laimi pats sportas.

Aš nežinau tikrosios Ocono padėties. Jei jis kitą sezoną nelenktyniaus, žinoma, jis vertas lenktynininko vietos, bet jis nebus pirmasis jos negavęs. Taip praeityje matėme ne kartą.

Aš manau, kad dabar rikiuotėje yra labai jaunų ir talentingų vaikinų. Man 29 ir jaučiuosi beveik senas, nes aplink yra jaunuolių, kuriems dar nėra 20. Nemanau, kad nuo to man sunkiau, bet taip jau yra. Kartais visai neaišku ar jis čia dėl savo sugebėjimų ar politinių, o gal finansinių išskaičiavimų.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia