2019 m. V. Bottas nebus L. Hamiltono pagalbiniu

3
mercedes hamilton ir bottas

Valtteri Bottas sako, kad jis neturi jokių ketinimų dar kartą būti Lewiso Hamiltono padėjėju 2019 metais ir bandys įrodyti, kad jis gali sėkmingai kovoti dėl titulo.

Suomis 2018 metais iš kovos dėl čempiono titulo pasitraukė maždaug viduryje sezono, tačiau tuo metu niekada ir nebuvo rimtas kandidatas pergalei čempionate.

Reklama

Po ne laiku trasoje pasirodžiusio saugos automobilio Kinijoje ir pradurtos padangos Baku, jam iš rankų išsprūdo dvi pergalės, o nuo to laiko jis nesugebėjo prilygti L. Hamiltonui.

Tada suomiui nebuvo leista atakuoti savo komandos draugo Vokietijoje, kad būtų užtikrintas komandos dublis, o vėliau Rusijoje jam buvo liepta britą praleisti, nors visą savaitgalį dominavo V. Bottas.

Kai L. Hamiltonas Meksikoje užsitikrino penktą čempiono titulą, V. Bottui jau leista atakuoti komandos draugą Brazilijoje ir Abu Dabyje. Praėjusiais metais suomis laimėjo paskutinį sezono etapą, kai čempionas jau buvo aiškus.

„Geras dalykas yra tas, kad Lewisas jau laimėjo titulą. Jis tikrai jo nusipelnė. Jam tai buvo dar vienas labai stiprus sezonas ir ypatingai antroje pusėje“, – sakė V. Bottas.

„Formulėje 1 jis yra nuveikęs tikrai rimtų dalykų ir tai dar tikrai nėra pabaiga. Bendrai pažiūrėjus – jo metai buvo puikūs, be didesnių nuopolių.“

„Kai aš šiais metais netekau galimybės nugalėti čempionate, stengiausi jam padėti laimėti čempiono titulą, tačiau dabar aš laukiu kitų metų, kai galėsiu pats ir vėl kovoti dėl pagrindinio trofėjaus.“

Reklama
avatar
2 Komentarų gijos
1 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
3 Komentarų autoriai
Binladen326Praeivisdeivec Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
deivec
deivec

paskaicius forumus, kiek raudonuju pykcio ant Boto, tarsi jis butu kalciausias, kad Ferrari greiciausiai pralos abu titulus vel 🙂
Zmones del tu Ferrari tarsi isproteje…

Binladen326
Binladen326

Gražiai botas vakar ritosi žemyn kaip kakas…