2018 m. į Formulės 1 lenktynes grįš „Alfa Romeo“

2
@ThisisF1

Šiandien buvo pranešta, kad į Formulės 1 lenktynes 2018 m. grįš italų gamintojas „Alfa Romeo“.

„Sauber“ ekipos pranešime teigiama, kad jai tiekiami „Ferrari“ varikliai bus pažymėti „Alfa Romeo“ ženklu, o oficialus komandos pavadinimas bus „Alfa Romeo Sauber F1 Team“.

Reklama

Šis susitarimas apims „strateginį, komercinį ir technologinį bendradarbiavimą“ bei „inžinerinių ir techninių žinių keitimąsi“, cituojama „Sauber“.

Jau buvo anksčiau spėjama, kad tolimesnis „Sauber“ ir „Ferrari“ bendradarbiavimas bus susijęs su „Alfa Romeo“ vardo grąžinimu į Formulę 1.

„Ferrari“ vadovas Sergio Marchionne buvo išreiškęs nuomonę, kad jie labai norintys šį gamintoją matyti Formulės 1 lenktynėse.

„Sauber“ vadovas Pascal Picci džiaugėsi tokia nauja partneryste:

„Alfa Romeo“ turi ilgą ir turtingą lenktynių istoriją, tad mes labai didžiuojamės, kad ši tarptautinė kompanija pasirinko su mumis dirbti kartu ir siekia grįžti į aukščiausią autosporto lygį“.

„Mes esame tikri, kad visi kartu „Alfa Romeo Sauber F1 Team“ komandai pasieksime sėkmės ir į ateitį žiūrime tikėdamiesi ilgos ir sėkmingos partnerystės“.

„Alfa Romeo“ nedalyvavo Formulės 1 lenktynėse nuo pat 1985 m. Iš viso ši komanda yra dalyvavusi 110 lenktynių, pelniusi 10 pergalių, o 1950 ir 1951 m. jų pilotai (Giuseppe Farina ir Juanas Manuelis Fangio) tapo čempionais.

© LAT Photographic

Tuo tarpu „Sauber“ vis dar renkasi, kokie pilotai atstovaus jiems kitame sezone. Po naujienos apie „Alfa Romeo“ pažymėtus variklius spėjama, kad didėja tikimybė šioje ekipoje lenktyniauti Formulės 2 čempionui Charles Leclercui ir italui Antonio Giovinazzi, kurie yra „Ferrari“ jaunųjų pilotų akademijos nariai.

Reklama

2 Komentarai (-ų)

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia