Tatiana Calderon oficiali „Sauber“ lenktynininkė – bandytoja

0
tatiana calderon

„Sauber“ oficialiai paskelbė, kad Tatiana Calderon bus komandos lenktynininkė – bandytoja visą 2018 metų sezoną.

Tatiana Calderon buvo plėtojimosi programos lenktynininkė šveicarų ekipoje 2017 metais, tačiau šiais metais lenktynininkės rolė pasikeitė ir šiuo metu ji yra bandytoja.

Reklama

Pirminis tikslas jai suteikti kuo daugiau laiko simuliatoriuje ir treniruotis dirbti su inžinieriais GP savaitgalių metu ir komandos bazėje Šveicarijoje. Tačiau ji ir toliau tęs lenktyniavimą GP3 čempionate.

„Labai džiaugiuosi galėdama patvirtini, kad nauja mano rolė, „Sauber“ ekipoje 2018 metais, yra pilotė – bandytoja “, – sakė T. Calderon.

„Tai suteiks man daugiau patirties, prie tos, kurią gavau būdama plėtojimosi programoje praėjusiais metais. Labai noriu tęsti darbą šiame pozityviame kelyje.“

„Man pavyko iš esmės praplėsti ir didinti savo įgūdžius, kaip lenktynininkei. Todėl džiaugiuosi, kad galėsiu tą daryti ir šiais metais.“

„Labai dėkoju „Sauber“ už tokią galimybę, kuri nebūtų įmanoma be ilgalaikio palaikymo, kurį gaunu iš „Escuderia Telmex“.

„Labai laukiu šio seozno ir atiduosiu viską, kad galėčiau atskleisti savo galimybes GP3 ir Formulė 1 čempionatuose.“

„Sauber“ vadovas Fredericas Vasseuras pasveikino T. Calderon dėl žengto žingsnio ir besitęsiančio tobulėjimo.

„Mes džiaugiamės galėdami tęsti bendradarbiavimą su Tatiana Calderon, kaip mūsų komandos pilote – bandytoja“, – sakė F. Vasseuras.

„Tatiana yra sunkiai dirbanti asmenybė, kuri mus sužavėjo dėl savo koncentracijos ir atsidavimo.“

„Ji paliko gerą įspūdį kaip lenktynininkė, kuri stipriai tobulėja psichologiškai ir fiziškai.“

„Džiaugiamės galėdami turėti Tatianą komandoje, mūsų pirmajame „Alfa Romeo Sauber“ skyriuje.“

Ši naujiena pasirodė po to, kai Carmen Jorda pakomentavo, jog moterys negali ateiti į Formulę 1 dėl fizinio barjero. Tokie lenktynininkės komentarai buvo stipriai kritikuojami socialiniuose tinkluose.

Reklama
avatar
  Prenumeruoti  
Pranešti apie