Oficialu: Pierre Gasly 2019 m. lenktyniaus „Red Bull“

0
pierre gasly

„Red Bull“ patvirtino, kad Pierre Gasly keliaus į pagrindinę komandą, pakeis išvykstantį Danielį Ricciardo ir bus kolegos su Maxu Verstappenu.

P. Gasly šiuo metu lenktyniauja „Toro Rosso“ ekipoje, kurioje 2017 metais Malaizijos GP metu ir debiutavo. Veliau jis pasirašė sutartį ir 2018 metais lenktyniauja nuo sezono pradžios.

Reklama

Bahreino GP jis finišo liniją kirto ketvirtoje pozicijoje ir pasiekė geriausią „Honda“ rezultatą nuo to laiko, kai japonai 2015 m. sugrįžo į F1.

D. Ricciardo pranešus, kad jis traukiasi, pagrindiniu kandidatu užimti australo vietą iškart buvo P. Gasly.

Sutartį su „McLaren“ pasirašęs Carlosas Sainzas nutraukė bet kokias abejones, kad „Red Bull“ bolidą perims prancūzas.

Chrisitnas Horneris apie „Toro Rosso“ lenktynininką atsiliepė itin gerais žodžiais ir pavadino jį vienu labiausiai stebinančių jaunuolių Formulėje 1.

„Nuo to laiko, kai Pierre žengė į Formulę 1 su „Toro Rosso“, prieš mažiau nei metus, jis patvirtino neabejotiną savo talentą, kurį „Red Bull“ brandino nuo ankstyvos karjeros pradžios“, – sakė C. Horneris.

„Mes labai laukiame ir norime, kad Pierre 2019 metais kartu su savimi atsineštų greitį, įgūdžius ir koncentraciją.“

P. Gasly pridėjo: „Mano tikslas buvo lenktyniauti šioje komandoje nuo tada, kai prisijungiau prie jaunimo programos 2013 metais.“

„Tai neįtikėtina galimybė, tai kitas žingsnis išpildyti mano ambicijas nugalėti lenktynėse ir varžytis dėl čempiono titulų.“

„Red Bull“ visada kovoja dėl pergalių arba čempiono titulų, todėl būtent to aš ir noriu.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia