Oficialu: J. Allisonas palieka „Ferrari“

1
@zimbio.com
@zimbio.com
@zimbio.com

Trečiadienį „Ferrari“ ekipa išplatino pranešimą, kuriame informuojama, kad komandos specialistų gretas palieka technikos direktorius Jamesas Allisonas.

Taigi, jau kurį laiką viešumoje sklandę gandai pasitvirtino. J. Allisono išvykimas buvo patvirtintas trečiadinį ryte, o pranešime teigiama, kad abi pusės išsiskyrė draugiškai.

Reklama

„Komanda norėtų padėkoti Jamesui už atsidavimą ir pasiaukojimą per visą laiką, praleistą kartu, ir linki jam sėkmės ir ramybės ateityje bei būsimoje veikloje“, – sakė „Ferrari“ vadovas M. Arrivabene.

2016 metų sezonas J. Allisonui prasidėjo tragedija, kadangi po Australijos GP staigi mirtis ištiko jo žmoną. Jis kelioms varžyboms buvo atsitraukęs nuo savo veiklos, o Italijos spaudoje buvo pasirodžiusių pranešimų, kad J. Allisonas norėtų daugiau laiko praleisti su savo šeima Didžiojoje Britanijoje.

„Per tuos metus, kuriuos praleidau „Ferrari“, buvau dvejuose skirtinguose etapuose ir skirtingose rolėse, todėl turėjau galimybę pažinti komandą, jos žmones, tiek vyrus tiek moteris, kurie yra šios komandos dalis. Norėčiau visiems padėkoti už puikią patirtį, kuria mes visi dalinomės. Linkiu visiems laimingos ateities ir daug sėkmės“, – apie savo išvykimą kalbėjo J. Allisonas.

48-erių metų britas prie „Ferrari“ komandos prisijungė 2013 metais.

„Ferrari“ komandoje technikos vadovo pareigas perims Mattia Binotto, kuris iki šiol dirbo variklio departamente. M. Binotto italų komandoje dirba nuo 1995 metų, o prie komandos prisijungė kaip variklio bandymų inžinierius.

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia