FIA nemato nieko blogo dėl „Haas“ ir „Ferrari“ bendradarbiavimo

0
haas

Charlie Whitingas pareiškė, kad bendradarbiavimas tarp „Haas“ ir „Ferrari“ yra visiškai legalus, nepaisant konkurentų reiškiamo susirūpinimo.

„Force India“ ir „McLaren“ neseniai kėlė klausimą ar amerikiečių ir italų techninis bendradarbiavimas neperžengia ribos, kuri yra nustatyta.

Reklama

Pagal F1 taisykles, „Haas“ gali gauti variklius, pavarų dėžes, važiuokles ir kitas reglamente išvardintas dalis, tačiau sukurti bolidą privalo jie patys.

Fernando Alonso VF18 bolidą pavadino „Ferrari“ kopija, o konkurentai klausia ar nebuvo didesnio komponentų apsikeitimo, nei tai numato taisyklės.

Tačiau FIA teigia, kad jie tuo neabejoja.

„Mes viską tiksliai žinome, kas vyksta tarp „Haas“ ir „Ferrari“ ir tai yra visiškai legalu“, – sakė C. Whitingas.

„Praėjusiais metais mes turėjome viena komandą, kuri išreiškė susirūpinimą, tačiau mes nematome nieko neįprasto, kas susirūpinimą keltų mums.“

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia