E. Boullier traukiasi iš „McLaren“

4
teikė

„McLaren“ komandos direktorius Ericas Boullieras dėl prastų ekipos rezultatų nusprendė atsistatydinti iš užimamų pareigų.

Nuo 2018 m. „McLaren“ vietoje „Honda“ pradėjo naudoti „Renault“ jėgaines ir buvo tikimasi, kad šie pokyčiai leis komandai kovoti dėl podiumų ar net pergalių, tačiau lūkesčiai nepasiteisino, už ką savo pareigomis buvo priverstas susimokėti E. Boullieras.

Reklama

„2018 m. McLaren lygis nepasiekė tokio, kokio visi komandoje tikėjomės, o ypač tokio, kokio tikėjosi lojalūs fanai. Tai nėra kaltė šimtų sunkiai dirbančių vyrų ir moterų „McLaren“ komandoje“, – kalbėjo komandos vadovas Zakas Brownas.

„Problemos buvo sisteminės ir struktūrinės, todėl pokyčiai buvo reikalingi. Su šios naujienos paskelbimu mes pradedame žengiame pirmą žingsnį komandos atsigavimo link.

Norėčiau visos komandos vardu padėkoti Ericui už jo darbą ir indelį į „McLaren“ bei palinkėti jam sėkmės ateityje“, – teigė Z. Brownas.

Pats prancūzas džiaugėsi turėjęs galimybę dirbti britų ekipoje ir palinkėjo likusiems darbuotojams sėkmės.

„Labai didžiuojuosi, kad turėjau galimybę dirbti tokioje nuostabioje komandoje pastaruosius ketverius metus, tačiau suprantu, kad dabar yra tinkamiausias metas pasitraukti.

Visiems „McLaren“ ekipoje dirbantiems žmonėms noriu palinkėti visa ko geriausio šiame sezone bei ateityje“, – teigė E. Boullieras.

Reklama

4 Komentarai (-ų)

  1. .erikas maldiec, pries menesi sake nera del ko trauktis, savo darba atlieka tobulai

    .erikas zino ka sako

    .buk kaip erikas

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia