Rossas Brawnas kurs tyrimų grupę

0
išvengti rossas brawnas

Vos tik buvo patvirtinta, kad į F1 pasaulį grįžta Rossas Brawnas, jis jau ruošiasi rimtiems darbams.

Vienas iš jų toks: Rossas nori sukurti tyrimų grupę, kuri tirs kaip pagerinti patį sportą, pvz kaip pagerinti lenkimo galimybes. Jis taip pat nori, kad iš šio sporto dingtų tokios pagalbinės sitemos, kaip DRS.

Reklama

Brawno užduotis yra padėti sportui suformuoti ateities gaires, bei taisykles, kurios galėtų pagerinti autosporto karalienės įvaizdį. Pats Rossas sako, kad jis nesiruošia imtis skubotų veiksmų ir sprendimais sudrebinti jau Australijos GP, jis labiau suinteresuotas dirbti sėkmingos ateities linkme.

„Aš noriu sukurti terpę FOM viduje, kad ji galėtų studijuoti esamas situacijas. Iki šiol jie neturėjo tokios galimybės, priiminėti sprendimus jie visada turėjo apsispręsti remdamiesi kitų pateikiamais duomenimis.

FIA truputėlį turi to, tačiau aš noriu suburti nedidelę grupelę žmonių FOM viduje, kurie turi ir patirties ir žinių nagrinėti duotas problemas, tokiu būdu mes turėtume nuomones savų žmonių, kurie siūlytu ir sprendimus.”

Panašią grupę formulė jau  turėjo, ji vadinosi Lenkimų Darbo Grupė, kuri buvo įkurta 2000 metais ir prisidėjo prie 2009 metais įsigaliojusių taisyklių, kurios nedavė vaisių, tad dar po kelių metų atsirado greitai dylančios „Pirelli” padangos bei DRS.

Rosso nuomonė reik eiti link kokybės, o ne kiekybės.

„Sąžiningai, nesu didelis DRS fanas. Priimtas sprendimas buvo dirbtinai sukurtas, kad išspręstų problemą, kurios nenorėjome įveikti. Lenkimai su DRS neturi nei kokybės nei pačio nuopelno įveikus konkurentą, pats faktas, kad užtenka paspausti mygtuką ir tu jau priekyje reiškia, kad mes nematome tokių iki paskutinio kraujo lašo kovų. Mes prarandame galimybę žinoti, kuris lenkimas buvo geriau paruoštas ir atliktas, nes jis buvo įgyvendintas mygtuko paspaudimu. Kartais pasitaiko, kad trasos konfigūracija leidžia atlikti lenkimą ne DRS veikimo zonoje ir tada pagalvoji „velnias, tai nuostabu”, nes tai nebuvo atlikta DRS pagalba, o įgyvendinta piloto pasiryžimu nerti į vidinę posūkio dalį ar dar kažkaip panašiai.”

 

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia