2016 m. Ispanijos lenktynės pratęsė dar vieną rekordų seriją

3
@BBC

[media-credit id=13 align=“aligncenter“ width=“594″]Red Bull[/media-credit]

Ispanijos GP pateikė ne vieną staigmeną ir rekordą. Pirmame rate tarpusavyje susidūrė „Mercedes“ pora Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Lenktynes laimėjo „Red Bull“ ekipoje debiutavęs Maxas Verstappenas ir tapo jauniausiu F-1 lenktynių nugalėtoju.

Reklama

Tačiau 2016 m. lenktynės Ispanijoje į Formulės 1 rekordų knygą įrašė dar vieną faktą – tai buvo jau 10 iš eilės Ispanijos F-1 lenktynės, kurias laimi vis kitas lenktynininkas. Nei viena šių laikų Formulės 1 trasa negali pasigirti tokiu pasiekimu.

Šią neįprastą seriją 2007 m. pradėjo Felipe Massa. Brazilas tą savaitgalį buvo nepralenkiamas ir nesunkiai laimėjo. Kitais metais pergalę šventė kitas „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas.

2009 m. viso sezono metu karaliavo „Brawn“ komanda, tad pergalę nesunkiai pasiekė britas Jensonas Buttonas.

2010 ir 2011 m. čia sekėsi „Red Bull“ komandai – pirmasis Ispanijoje čia šventė australas Markas Webberis, o kitais metais ir Sebastianas Vettelis.

2012 m. savo vienintele pergale karjeroje čia džiaugėsi kolumbietis Pastoras Maldonado. Iki šiol tai yra ir vienintelis šio piloto pasiektas finišas ant podiumo.

2013 m. vietinių džiaugsmui, savo antrąją pergalę Ispanijoje džiaugėsi Fernando Alonso. 2006 m. jis tai pasiekė su „Renault“, o antrą kartą su „Ferrari“.

Kaip ir daugumoje trasų, 2014 ir 2015 m. čia karaliavo „Mercedes“ komandos nariai – pirmasis iš jų pergale Ispanijoje džiaugėsi Lewisas Hamiltonas, o pernai – Nico Rosbergas.

Šiemet dešimtuoju skirtingu Ispanijos GP laimėtoju iš eilės tapo olandas M. Verstappenas. Ar 2017 m. turėsime vienuoliktą..?

Reklama
avatar
3 Komentarų gijos
0 Komentarai gijose
0 Sekėjai
 
Labiausiai aktyvus komentaras
Karščiausia komentarų gija
2 Komentarų autoriai
MykolasPraeivis Naujausi komentarų autoriai
  Prenumeruoti  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
Praeivis
Praeivis

Į paskutinį klausimą ataskysiu : Taip turėsime 😀

Nors apie Ispanijos GP, šiandien žiūrint, man tokia susidarė dvejopa nuomonė. Veiksmo nedaug, tokio traukinuku lenktynės ir atrode, kad kazkaip viskas suletintai vyksta. Nezinau ar tai turejo itakos Sky Sports F1 HD transliacija su 60FPS, ar kas buvo, bet man atrodo, kad tos lenktynės tokios lėtos…. Tai įspudziai ne patys geriausi.

Praeivis
Praeivis

Kogero taip. Nebent kokie willams atsigautu, bet jie jau visai nusivaziave, tuoj toro rosso juos ims