Vengrijos GP: triumfavo visas lenktynes pirmavęs L. Hamiltonas

0
@F1

Vengrijos GP lenktynėse pergalę iškovojo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas, kuris startavo antras, tačiau po pirmo posūkio atsidūrė pirmoje vietoje, o britas šiuo metu tampa čempionato lyderiu.

@F1
@F1

Lenktynių startas buvo labai tvarkingas, jokių incidentų neįvyko, o Lewisas Hamiltonas pakilo į pirmają vietą. Pirmame posūkyje Nico Rosbergas buvo nukritęs į trečią vietą, tačiau antrame posūkyje prarastą vietą susigrąžino.

Reklama

Po pirmojo sustojimo „Williams“ ir „Force India“ komandos savo pilotams uždėjo baltas, vidutinio kietumo padangas, tačiau paaiškėjo, kad tai buvo labai prastas sprendimas. „Williams“ pilotui, Felipei Massai teko labai ilgai kovoti dėl geresnės pozicijos su „Manor“ komanda, kuri tuo metu važiavo 19 vietoje.

Lenktynės buvo labiau procesinės, todėl, kad priekyje važiavę pilotai turėdami didelę persavą negalėjo atlikti lenkimų. Likus 20 ratų iki finišo „Ferrari“ komanda pakvietė Kimi Raikkoneną pasikeisti padangų. Vos tik pasikeitęs padangas, per 4 ratus, suomis panaikino 8 sekundžių persvarą prieš Maxą Verstappeną. Kova vyko iki pat lenktynių pabaigos, tačiau su greitesniu bolidu Kimi Raikkonenui nepavyko atlikti lenkimo. Tiesa, olandas dažnai keitė ginybinę trajektoriją prieš Kimio lenkimus, o vienu metu abu pilotai susidūrė, todėl po lenktynių Maxui Verstappenui gali būti pritaikyta bauda.

Kova vyko ir dėl trečios vietos, Danielis Ricciardo turėjo labiau nusidėvėjusias padangas, todėl Sebastianas Vettelis turėjo galimybę pakilti viena pozicija, bet dėl trasos konfigūracijos, su greitesniu bolidu to nepavyko padaryti. Panaši kova vyko ir dėl pirmos vietos, tačiau priežastys tos pačios – trasa nėra draugiška lenkimams.

Pirmoje vietoje finišavo Lewisas hamiltonas, antras – Nico Rosbergas, trečias – Danielis Ricciardo, ketvirtas – Sebastianas Vettelis, penktas – Maxas Verstappenas.

Visi rezultatai:

vengrace

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia