Vengrijos GP greičiausi ratai: per metus bolidai pagreitėjo beveik trimis sekundėmis

0
@twitter.com/F1

Vengrijos GP lenktynėse greičiausią lenktynių ratą įveikė puikias lenktynes nuvažiavęs ir šeštą vietą jose užėmęs „McLaren” pilotas Fernando Alonso

Ispanas 69-ą Hungaroringo trasos ratą įveikė per 1 minutę ir 20.182 sekundes ir beveik trimis dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkė antrą šioje kategorijoje likusį suomį Kimi Raikkoneną iš „Ferrari” komandos.

Tai buvo 22-asis F. Alonso greičiausias lenktynių ratas karjeroje.

Trečią greičiausią vieno rato laiką užfiksavo Maxas Verstappenas iš „Red Bull” (1:20.490), o pirmą penketuką užbaigė čempionato lyderiai Sebastianas Vettelis iš „Ferrari” (1:20.807) ir Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes” (1:20.818).

2016 m. Vengrijos GP greičiausią lenktynių ratą įveikė jau minėtas K. Raikkonenas, tai pdaręs per 1 min. ir 23.086 sek., kas reiškia, jog per metus bolidai Vengrijoje pagreitėjo apie tris sekundes.

2015 m. šioje kategorijoje nugalėjo Danielis Ricciardo iš „Red Bull” (1:24.821), o 2014 m., po variklių reglamento pasikeitimo, greičiausias Vengrijos lenktynėse buvo iš sporto jau pasitraukęs „Mercedes” atstovas Nico Rosbergas (1:25.724).

Tai reiškia, kad per keturis sezonus bolidai Vengrijos GP lenktynėse pagreitėjo daugiau nei penkiomis su puse sekundėmis.