Meksikos GP lenktynėse nugalėjo Lewisas Hamiltonas

0
@XPB Images

Meksikos GP lenktynėse nugalėjo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas. Antrą vietą užėmė brito komandos draugas Nico Rosbergas. Trečias finišavo „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis. Čempionato lyderis Nico Rosbergas pirmauja 19 taškų prieš Lewisą Hamiltoną.

Lenktynių startas prasidėjo kiek chaotiškai, iš pirmos vietos startavęs Lewisas Hamiltonas blokavo ratus prieš pirmą posūkį, išlėkė už trasos ribų, tačiau vietos neprarado.

Reklama

Nico Rosbergas ir Maxas Verstappenas taip pat kovojo dėl vietos, olandas vokietį išstūmė iš trasos, tačiau pastarasis išsilaikė antroje vietoje.

Kitame posūkyje Estebanas Gutierrezas turėjo smulkų kontaktą su Pascaliu Wehrleinu, tačiau pastarasis nesuvaldė bolido ir trenkėsi į „Sauber“ pilotą.

Po akimirkos Carlosas Sainzas išstūmė Fernandą Alonsą už trasos ribų, kuris per plauką išvengė avarijos. Carlosas Sainzas buvo nubaustas 5 sekundžių bauda.

Po visų šių incidentu trasoje saugos automobilio stadija, kadangi reikia pašalinti sudaužytą Pascalio Wehrleino „Manor“ bolidą.

Visi lyderiai atlikdami pirmuosius savo sustojimus panaudojo vidutinio kietumo padangas. Ilgiausiai savo startines padangas pavyko išlaikyti Sebastianui Vetteliui, kuris jų stojo pasikeisti 30 lenktynių rate, kadangi tempas buvo pakankamai aukštas.

Įpusėjus lenktynėms Maxas Verstappenas pasivijo antroje vietoje važiavusį Nico Rosbergą, tačiau vokietis laukė tokio veiksmo, todėl padidinęs tempą neleido olandui priartėti iki DRS zonos. Tačiau ratu lenkiant varžovus Maxui pavyko priartėti ir nieko nelaukdamas pabandė atlikti lenkimą, kuris nepavyko, dėl prarasto sukibimo su trasa, nors akimirkai jaunasis olandas jau buvo priekyje.

Vietinis herojus, Sergio Perezas visas lenktynes nesugebėjo aplenkti „Williams“ piloto Felipe Massos, didžiąją lenktynių dalį turėjo važiuoti paskui.

Panašu, kad Valteri Bottas pasiekė naują greičio rekordą su 1,6 kubinių centimetrų turbo varikliu Formulėje 1.

Likus keturiems ratams iki finišo, Kimi Raikkonenas atliko lenkimą, kuriame nukentėjo Nico Hulkenbergas, kuris apsisuko posūkio viduryje.

Tame pačiame rate Sebastianas Vettelis su DRS pagalba bandė lenkti Maxą Verstappeną, tačiau olandas išlėkė už trasos, bet nepraleido vokiečio į priekį. Teisėjai nusprendė, kad Maxas bus svarstomas lenktynių pabaigoje. Sebastianas Vettelis negailėjo kritikos ir keiksmų jaunuoliui iš „Red Bull“.

Netrukus, Danielis Ricciardo pabandė lenkti Sebastianą Vettelį, tačiau abu pilotai švelniai susilietė ratais, bet dėl puikios pilotų patirties, nieko rimto neįvyko.

Prieš lenktynių finišą Maxui Verstappenui buvo skirta 5 skundžių bauda, po to kaip Sebastianas Vettelis pasakė nelabai malonius žodžius Charliui Whiteingui. Pritaikius baudą Sebastianas Vettelis lipa ant trečio podiumo laiptelio.

Visi rezultatai.

Reklama

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia