Meksikos GP greičiausi ratai: per metus bolidai pagreitėjo daugiau nei 2 sekundėmis

0
Malaizijos GP lenktynėse
Vettelis lenkia Perezą

Meksikos GP greičiausią lenktynių ratą įveikė ir trasos vieno rato įveikimo lenktynių režimu rekordą pasiekė „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis.

Ketvirtas lenktynėse finišavęs ir kovą dėl titulo baigęs vokietis vieną Meksikos trasos ratą įveikė per 1 minutę ir 18.785 sekundės ir kiek daugiau nei viena dešimtąja sekundės dalimi aplenkė antrą šioje kategorijoje likusį lenktynių nugalėtoją Maxą Verstappeną iš „Red Bull“ (1:18.892).

Reklama

Trečią greičiausią rato įveikimo laiką pademonstravo „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas – 1:19.374, o pirmąjį penketuką užbaigė atitinkamai „Force India“ atstovas Sergio Perezas (1:19.929) ir čempiono titulą užsitikrinęs Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ (1:19.945).

2016 m. greičiausią lenktynių ratą Meksikoje užfiksavo „Red Bull“ atstovas Danielis Ricciardo, tai padaręs per 1 min. ir 21.134 sek. Tai reiškia, kad per metus bolidai minėtoje trasoje lenktynių režimu pagreitėjo daugiau nei dvejomis sekundėmis.

2015 m. sezone greičiausią JAV GP lenktynių ratą įveikė karjerą jau baigęs buvęs „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas. Įdomu tai, kad vokiečio laikas – 1:20.521 – buvo geresnis nei pasiektas atitinkamas 2016 m. rezultatas.

Tuo tarpu 2014 m., pirmą kartą po variklių reglamento pasikeitimo, lenktynės šioje trasoje nevyko.

Meksikos GP greičiausi ratai:

@f1fanatic.co.uk
Reklama
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments