Bahreino GP: antrojoje laisvojoje treniruotėje greičiausias Sebastianas Vettelis

4

Ką tik pasibaigė antrosios laisvosios treniruotės Bahreine, greičiausią laiką užfiksavo Sebastianas Vettelis, antras Valtteri Bottas, trečias Danielis Ricciardo.

Greičiausias ratas užfiksuotas praeitame sezone buvo 1:31.001, šį laiką tada užfiksavo jau dabar nelenktyniaujantiis Nico Rosbergas.

Reklama

Kadangi antrosios treniruotė vyksta panašiu metu, kaip ir kvalifikaciniai važiavimai, bei lenktynės, tad visi stengiasi praleisti trasoje kuo daugiau laiko, kad surinktų visus reikalingus duomenis apie tai, kaip elgiasi bolidas kai oro ir trasos temperatūra vėsta.

Praėjus ~15 minučių nuo treniruočių pradžios 11 posūkyje sustojo Carlosas Sainzas jaunesnysis iš „Toro Rosso“ ekipos, iš bolido galo rūko dūmai. Tikslios gedimo priežastys kol kas nežinomos.

Praėjus beveik pusvalandžiui nuo važiavimų pradžios, Sebastianas Vettelis ant savo raudonojo „Ferrari“ užsidėjo labai minkštas padangas ir iškart užfiksavo greičiausią ratą. Iki tol greičiausias buvo Kimi Raikkonenas, tuo už jo Lewisas Hamiltonas po jų sekė Valteri Bottas. Visi šie sportininkai fiksavo labai artimus rato įveikimo laikus.

Po to kai Vettelis pasirodė su itin minkšto mišinio padangom, visi sportininkai išriedėjo iš garažų su raudonai pažymėtomis padangomis, tad visi sportininkai pradėjo fiksuoti geriausius savo rezultatus iki tol.

Įpusėjus treniruotėms greičiausi tiesiosiose buvo šie sportininkai:

Praėjus 42 minutėms nuo treniruočių pradžios į trasą pagaliau išriedėjo Stoffelis Vandoorne su pataisytu „McLaren“, kuris sugedo pirmųjų treniruočių metu.

Vienu metu Lewisui Hamiltonui sutrukdė Nico Hulkenbergas važiuoti greitą ratą, ši situacija bus svarstoma lenktynių teisėjų.

Antra pusė treniruočių prasidėjo nesėkmingai Sebastianui Vetteliui, jis pranešė, kad dingo bolido galia.

Likus pusvalandžiui iki treniruočių pabaigos trasoje pasirodė beveik visi sportininkai ir pradėjo važiuoti ilgas distancijas, o ne kelių ratų kombinacijas stengiantis įveikti kuo greičiau vieną trasos ratą.

Likus apie 25 minutes iki treniruočių pabaigos į trasą sugrįžo Sebastianas Vettelis.

Treniruotėse labai mažai laiko trasoje praleido Maxas Verstappenas, važiuodamas trasa jis pervažiavo per Botto pamesta „T sparną“, tačiau kas buvo pažeista nebuvo skelbiama. Jis pradžioje įveikė 8 ratus, o po to sugrįžo į trasą likus vos 13 minučių iki treniruočių pabaigos.

Iki treniruočių pabaigos niekas nesistengė pagerinti Vettelio užfiksuoto greičiausio rato, o treniruotės vyko sklandžiai be jokių trukdžių.

Taip pat pateikiame lentelę su visa rikiuote bei naudotomis padangomis

Reklama

4 Komentarai (-ų)

Palikite atsakymą

Rašykite savo komentarą
Įveskite savo vardą čia