Azerbaidžano GP greičiausi ratai: per metus bolidai pagreitėjo trimis sekundėmis

3
@twitter.com/F1

Dramtiškose ir įvykių kupinose Azerbaidžano GP lenktynėse greičiausią lenktynių ratą įveikė į incidentą su Lewisu Hamiltonu įsivėlęs ir ketvirtas finišo liniją kirtęs „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis.

Vokietis 47-ąjį Baku trasos ratą įveikė per 1 minutę ir 43.441 sekundes bei vos 0,028 sekundės dalimis aplenkė antrą šioje katgorijoje ir penktą lenktynėse likusį jau minėtą L. Hamiltoną iš „Mercedes“, kuris savo geriausią laiką (1:43.469) užfiksavo vienu ratu anksčiau.

Reklama

Trečias šioje kategorijoje liko kitas „Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas, o ketvirtą ir penktą pozicijas pasidalijo atitinkamai lenktynių nugalėtojas Danielis Ricciardo ir netikėtai trečias likęs Lance Strollas.

Taigi, kaip matome, 5 geriausius rato įveikimo laikus pademonstravo tie patys pilotai, kurie ir finišavo pirmame penketuke, tik skirtingu eiliškumu.

2016 m. Azerbaidžane (tada tas etapas vadinosi Europos GP – red. past.) greičiausią lenktynių ratą įveikė karjerą jau baigęs buvęs „Mercedes“ pilotas Nico Rosbergas, kuris vieną Baku trasos ratą tada įveikė per 1 minutę ir 46.485 sekundės, kas yra trimis sekundėmis lėčiau už šiemetinį rezultatą.

Kadangi lenktynės Azerbaidžano sostinėje debiutavo tik 2016 m., todėl įtraukti ankstesnių metų greičiausių ratų statistiką galimybės nebuvo.

Azerbaidžano GP greičiausi ratai:

Reklama

3
Komentarai

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
evbiPraeivisdeivec Recent comment authors
  Subscribe  
naujausius seniausius geriausiai įvertintus
Pranešti apie
deivec
deivec

ziaurokai atrodo pradedant nuo 4-os vietos…

Praeivis
Praeivis

ooo taip, 1.5+ sekundes yra baisu 😀